Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek sötét a szeme és...

Ha valakinek sötét a szeme és a haja, kreol a bőre, viszont magas, akkor kizárható a roma származás?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan roma családokat, ahol a férfiaknál 1.9 körül van az átlagmagasság, sőt nézz utána, hogy a romák kiindulási helyén, Indiában milyen brutális magas emberek is vannak.
2018. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem azért mondom, de mi a baj a romákkal, ugyan olyan magyarok mint te vagy a szomszéd nénim únokájának a másodunoka testvére. Én pl sváb származásu vagyok, ahol amúgy vörös göndöd/szőke göndör az ember nagy töpségének a haja és a szakálla, alacsonyak és köpcösek (már mint a legtöbjük ilyen nemmind) . Ehez képest én 189 cm vagyok barna egyenes hajú.

És nolám pedig én biztosra tudom hogy svábok az elődeim, mert a dédipapám még normálisan magyarul se tudott csak svábul.

Szóval nem biztoshogy bármi köze lenne a romákhoz, az is lehet hogy egy darab cigány sem volt az ősök között csak valamikor valmi ükükükükükükakákicsida volt egy kicsit kreolbőrű.

Sza a külsö semmit nem jelent, lehet pl egy északi ember elödökkel rendelkező valaki akinek feke haja a szeme és sötétebb a bőre az átlagnál (akiknek jellemzően világos a bőrük, a szemük, a hajuk)

2018. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!