Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magabiztosabb?

Hogyan legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Pl ha olyan ruhát veszek fel, ami csinos és tényleg jól áll, jól érzem magam benne, de mikor megyek benne az utcán, és végignéznek, eléggé zavarban érzem magam, és lehajtom a fejem. Mit lehet tenni ilyenkor? 16/L

2018. aug. 26. 08:41
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Próbáld ki azt, hogy nem hajtod le a fejed. Próbáld élvezni hogy bámulnak és ha sokszor összejön, hogy nem hajtottad le a fejed ilyen esetekben, akkor egyre könnyebb lesz.
2018. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is baromira zavar, de főleg az, ha megjegyzést tesznek, füttyögnek.. Én a legtöbbször ignorálom az ilyeneket, meg már nem is érdekel annyira, mint régen, de olyan is volt, hogy egy bácsinak megköszöntem.. Ne akarj senkinek se megfelelni, örülj a csinos ruhádnak, és légy büszke rá, hogy jól nézel ki.- :)

18/L

2018. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából az is a baj még, hogy hiába vagyok jól felöltözve, mindig másokat nézek, hogy milyen szép ruha van rajtuk, és én meg nem nézek ki jól.
2018. aug. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!