Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Kpop fanokról?

Mit gondoltok a Kpop fanokról?

Figyelt kérdés
Egész nap az arcomba tolják az iskolában, és már hányingerem van. Nektek nincsenek nagy "fan" osztálytársaitok, akik bömböltetik a zenéiket, ráderőszakolják hogy nézd stb..?

2018. szept. 5. 22:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem 2 féle fan van, az amelyiket látod és amelyiket nem. Nyílván akit nem látsz az azért van mert tiszteletben tartja a többiek ízlését. Ezek az idegesítő fan szokások pedig nagy valószínűséggel el fognak múlni, és kinövik majd. Addig is próbáld megértetni velük, hogy ez téged nem érdekel vagy hagyd figyelmen kívül, de semmi esetre se fikázd a kpop-ot(csak semmi kínai b*zik meg csing csang csung) mert akkor aztán rád fognak szállni és az még rosszabb lesz.
2018. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon durva, hogy mennyire fekete-fehér lett a k-pop elfogadottsága. Én is teljesen irtózom tőle, pontosan ez a hányingeres dolog 😃

Nem is értem, hogy a gangnam style-t hogyan sikerült a fehér sávban tartani, miközben a koreai kultúra az emberek többségének vaksötét fekete 😃


És hát ja. Az erőszakolás a legrosszabb. Nem hiszik el, hogy más ki nem állhatja.

2018. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Kpop fanok magyarországon?

Zene jelen can a mindennapjaimban, de nem ismererek illetve nem is hallottam, hogy lenne kpop rajongó.


Pár napja megy a suli, szólj nekik, hogy neked ez nem tetszik, hagyjanak ki bekőle, de ha gypsek akkor lehet megromlik a kapcsolatotok.

A zenei ízlés olyan, mint az öltözködés, mindenkinek megvan a maga stílusa, senkit ne szólj le, mert szerinted ez nem jó.

2018. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Legjobb arcok
2018. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Három személyt ismertem, akik nagy K-pop fannak vallották magukat, aszerint is öltöztek, viselkedtek, stb.

Nem jöttünk ki jól egymással, viszont nem is volt közöttünk harag/utálat.

2018. szept. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
K-pop és J-pop rajongó vagyok. Nem, nem szoktam mások arcába tolni :D 26/N
2018. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kpop rajongó vagyok, de hidd el, engem is fel tudnak cseszni az elvakult, infantilis fanok akik megállás nélkül csak erről tudnak beszélni, és ráerőszakolják másokra is. A rajongótábor elég megosztó, vannak idegesítő személyek, viszont sok jófej ember is.


De sokszor már én érzem szégyennek, hogy szeretem a kpopot, pont az általad leírtak miatt, mert lejáratják az egész rajongótábort és a viselkedésükkel sok emberből ellenszenvet váltanak ki a műfaj iránt.

2018. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

nekem is már kicseszettül elegem van a temérnyi divat rajongóktól meg a sok őrült fanból

Most kérdem én.. miért jó ez?!

Istenem csak a bandára hozzák a szégyent, bár sajnos ilyen minden bandánál előfordul, viszont jelenleg rengeteg ARMY van szerte a világon és ezért balhéznak állandóan,meg hogy a BTS milyen jó,meg minden sz*rság(ezt full ARMY-ként mondom)

Félre értés ne essék, imádom a BTS-t de amit pár rajongó művel az már rohadtul nagy pofátlanság

Én sem erőszakolom rá senkire aki nem szereti ezt a műfajt, sőt pl unokatesóm megtisztelem annyival hogyha eljön nálam még csak fel sem említek előtte semmi kpoppal kapcsolatos cuccot,mert tudom hogy nem érdekli.

Ennyi,aki szereti hallgassa,aki nem az azt hallgassa ami neki tetszik.

2018. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg különböző és kiváló zene található mind a koreai és ázsiai, mind a nyugati zenében. És ez érvényes a kpopra is. Van jó pár olyan rajongó, aki túlzásba viszi az egészet. Én is nagyon szeretem a zenét, elég sok csapattól hallgatok zenét és igyekszem megmutatni a közelebbi ismerőseimnek, de inkább csak azért, hogy lássák, miket hallgatok. Meg persze nem csak kpop-ot szoktam mutatni, de legfőképpen azt.


Szóval a véleményem az, hogy annyira nem fekete-fehér az egész, de sokszor ilyennek tűnik. Ismerőseim között több kpopper van és persze, hallgatjuk hangosan is a zenét, de inkább csak otthon, vagy ha tudjuk, hogy nem zavarunk vele másokat. Most ugyanúgy zavarhat az is, amikor valaki ötszázadszorra kapcsolja be ugyanazt a techno, diszkós vagy mulatós zenét. És nekem meg ebből van kicsit elegem, hogy állandóan, mindenhol ezek szólnak. Tényleg lehetnének az emberek nyitottabbak, a kpop rajongók meg visszafogottabbak.

2018. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én k-pop-ot hallgatok, de nem erőszakolom rá a másikra, ahogy a legtöbb k-pop-ot hallgató normális ember sem. Én személy szerint utálom, hogy az olyan fanokról akiket te is említettél ítélnek meg mindenkit aki ezt a zenét hallgatják
2018. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!