Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi manapság minden...

Miért hiszi manapság minden 30 alatti hogy influencer? És számít valamit, ő nagy valaki?

Figyelt kérdés

Az ismerőseimnek nagy százaléka influencernek hiszi magát (28 vagyok). Főleg a csajok nagy százaléka! Kiteszik a feneküket premier plánba, a csorgó nyálú pasik, meg indiai, stb ki tudja kik likeolják azonnal. Ha meg átlagos arcú is a csaj akkor jön a 8-10 ezer követő. A popsis képek miatt természetesen! Aztán kírják hogy “business contact: xy@xy pont kom” vagy xy social media cég partner. És onnantól marha nagy valakinek hiszik magukat, akinek ér valamit a véleménye! Legutóbb vitába keveredtem egy barátom nőjével (2 diplomás!) és a végső érv részéről az volt hogy amit kiírt instagramra egy szexiskedő képpel illusztrálva az úgy van, mert 8000 like jött rá és ennyi ember ért egyet a véleményével! És nekem hány likeom van arra amit én állítok? Felvilágosítottam hogy nekem oldalam sincsen, mire az volt a válasza: mert senkit nem is érdekelne a véleményed, én pedig inspirálom és formálom a véleményüket! Ezután röhögtem egyet és felvilágosítottam, hogy legközelebb a magvas közéleti/kultúrális véleményét ne a bikinis s3ggével tegye ki, hanem egy könyv borítójával, majd akkor megnézzük mennyi a like.

És csak gyűlnek az ilyen ismerőseim! Öcsém középiskolás, neki mindent csaj osztálytársa/ismerőse youtuber, influencer és bátran hirdetik hogy xy contacton lehet a nagy cégeknek felvenni velük a kapcsolatot.

Csak én rőhögök ezen??? Mit képzelnek manapság magukról? Tényleg elhiszik hogy ők annyira számítanak? Mikor fejezik be a cégek az ilyen kis senkik pénzelését, ingyen termékekkel ellátását? Kinek jó ez? Amíg kapják az ingyen sampont, sminket addig tényleg azt hihetik hogy ők valakik. Egyik munkatársnőm beauty vloggernek mondja magát, ezt híreszteli magáról, minden nap gyártja a videókat meg játsza az eszét, az átlagos nézettsége 3 év óta 50-300 között van. A legnézettebb videója 1700-as (egyszeri alkalom, a legújabb napok óta 100 alatt van) :D De őt is keresheti bármikor egy világcég, még ügynöksége is van :D


Nem irigy vagyok, csak kicsit idegesít már a dolog. Mire jó ez?


2018. szept. 6. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Siman hulyek, azt hittek ha masnak ment majd nekik is.Csak az a gond hogy valami tartalom kene amibol nincs 100 ezer, es van ra igeny is. Szerintem a kutyat nem erdekli hogy mesel Kis Julcsa a mai naprol, elobb felkene mutatni valamit .(most a youtubera gondolok)nevetsegesek:D
2018. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:

A kivert kutyát nem érdekli. :D Nekem nincsenek ilyen ismerőseim. XD Oh de várj van egy haver aki csinál nagy ritkán 1-1 videót de nem haluzik mellé ilyesmit. :D


Ha van elég nézője miért ne adna neki egy cég "bemutatandó" dolgokat? Nem relevánsnak kell lennie a véleménynek csak lennie kell. :D

2018. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom te milyen világban élsz, pajtás, de az embereknek meglehetősen kis százaléka ilyen, óriási túlzás ez az általánosítás. Nem is igazán feltételezem, hogy komolyan gondolod ezt, csak szeretnéd a frusztrációidat kiadni, hogy micsoda romlott világban élünk, ahol ilyen sötét emberek ilyen könnyen válnak népszerűvé és gazdaggá.
2018. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig vannak köztük sotet emberek, foleg ezek az instagram "fitneszmodellek" 😆 Ket volt osztalytarsamnak errol szol az instagramja, mindketten csajok, az egyik olyan vekony, mint a bot, se melle, se segge, de osztja az eszt az izmosodasrol, meg a 30 napos challenge seggedzesrol. A masik meg tömi magat mindennel, amit csak be tud szerezni. Ostobasagokat irkalnak, olyan dolgokat ir le az egyik tenykent, amit egy profi testepito (nem cuccozo, evek ota edzo) mar reg megcafolt. Bar mindket ember csak a veglet peldaja.
2018. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!