Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomszédnak joga van ahoz...

Szomszédnak joga van ahoz hogy a telkén hátúl pucéran lubickoljon a medencében? Egész nyáron ezt csinálta. Jövőre nem akarjuk látni.

Figyelt kérdés
Sajnos azzal jön, ami sajnos kiderült hogy igaz is, hogy a mi kerítésünk , vagyis hozzánk tartozik az a rész, amit nem csinált meg átláthatatlanná... de szerintem ez nem lehet magyarázat a nudista hajlamaira, illetve arra, hogy ha már ezt akarja csinálni, akkor ha a miénk az a kerítés rész, ha nem, takarja el magát. Mit tehetünk?
2018. szept. 7. 21:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%

Mit nem értesz? Magánterület. Nem illik a szomszédot kukkolni se pucéran, se felöltözve. Ennyi. Jó, hogy a lakásába nem nézegetsz be az ablakon, aztán háborogsz, hogy pucér.

És akkor mi van? Felnőtt ember vagy, tudd már kezelni, hogy látsz egy testet. A gyereked se fog megvakulni, csak akkor lesz baja, ha te azt tanítod, hogy a pucér testét szégyellnie kell.

Ugyanezt gondolom akkor is, ha két nyugdíjas a szomszédod, hisz nem csak a szép embereknek van testük.

Nem vagy rá kíváncsi? Ne foglalkozz vele. Ingyen van.

2018. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem, ő nem kezdett el idegesíteni, egy teljesen jogszerű tevékenységet végez a saját kertjében, én a helyében inkább rátok lennék ideges, amiért az ő kertjébe bámészkodtok. Jobb dolgotok nincsen?

Neki sehogy nem kötelessége kerítést csináltatni, most komolyan, miért kéne mindenkinek a te óhajaid szerint ugrálnia? Ha ennyire nem tetszik, van még egy megoldás, el lehet költözni.

2018. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nem értem miért gondolod hogy az ő dolga lenne. Teljesen szabad dolgot csinál a ketjében amivel nem árt senkinek.

Téged zavar, ez érthető. De ettől nem az ő dolga. Ha téged zavar te csináld meg. Nincs ezen mit ragozni.


Engem is zavarna. De én akkor megvenném ezt a takaró bizbaszt amit itt linkeltek, esetleg szólnák neki hogy felkerül ez és onnantól amit csak akar, és soha többet nem zavarna.

2018. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

Semmit nem kell a szomszédnak fizetni! Ti keritesetek oldjátok meg!

Amúgy Téged simán fel lehetne jelenteni! Zaklatással... pl...

2018. szept. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
86%

Vegyél nádfonatot vagy valami olcsóbb dolgot. Az 1 milliós árajánlattal jól átvágtak.

Sajnos nincs igazad kérdező.

Ha a kerítés hozzád tartozik akkor neked kell megcsináltatnod akárhogyan is hisztizel.

2018. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
6%
Fura hogy mindenki a szomszéd pártját fogja! És ha mondjuk a szomszédok szeme láttára szexelnek az udvarukon, az is az ő dolguk? Vagy ha naphosszat bömböltetik a zenét az udvarukon az is az ő dolguk? És még lehetne sorolni... Alapvetően igen, az ember azt csinál a saját portáján amit akar, de mivel társadalomban élünk, nem árt néha tekintettel lenni másokra! Mutogatni a pucér testünket nem számít általánosan elfogadott dolognak, nem értem miért esik a kedves szomszéd nehezére felvenni egy bikinit... Azt sem értem, hogy nem zavarja a nőt, hogy a szomszéd gyerek bámulja a p.náját meg a csöcseit.
2018. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha a zenét bömböltetnék, az teljesen más. Az ellen nem tudod azt tenni, hogy nem hallgatsz oda vagy felhúzol egy normális kerítést, mert úgyis áthallatszik. De a pucérkodás ellen lehet tenni nem egy dolgot. És egyébként ja, szexelhetnének is, ha éppen ahhoz van kedvük.

Én is szexeltem már a párommal a kertben, annyi a különbség, hogy hozzánk nem lehet belátni.

2018. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg megoldás létezik, lehet venni a kerités mellé tujákat. Szölő lugast csinálni, Futóbabot is lehet ültetni tavasszal. Mire nyár lesz és meztelenkedik addigra benövi.

Én a te helyedben átmennék hozzá fürödni.

2018. szept. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! Legyél Te is meztelen a saját kertedben és ezzel idegesítsd a szomszédodat.


Az 1 milliós árajánlatú munkát én 900 ezerért megcsinálom. :)

2018. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki legyen otthon meztelen, udvaron kertben:) A szomszéd meg pukkadjon meg :)
2018. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!