Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondják, a részeg ember...

Azt mondják, a részeg ember őszinte. Ezek szerint az apám utál?

Figyelt kérdés
Sokszor, ha részeg, nagyon bunkó tud velem lenni, olyan sértéseket mond, amit józanul nem szokott. Ezeket komolyan gondolja, és olyankor előjön a tudatalattijából, amit józanul visszafog?

2018. szept. 8. 09:34
 1/4 anonim válasza:

Van, hogy olyankor őszinte. De a sok feszültség hatása is lehet, amit próbál olyankor kiadni magából.

Próbáld meg eldönteni, lehet, hogy csak a harag beszél belőle.

2018. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "részeg ember őszinte", "részeg ember mindig igazat mond" csak egy állítás, amit egyfajta alapigazságként mondogatnak.

Szerintem ez nem így van. A részegség zavart tudatállapot, sokmindenkiből agresszivitást vált ki, múltbeli fájdalmak, sebzettségek emlékei is fel jöhetnek.

Paradox módon a problémák elől való elmenekülés miatt is használják de ez pont az ellenkező hatást éri el.

Tulajdonképpen az ilyen ember a világot és önmagát utálja, én nem venném komolyan amit valaki részegen mond.

2018. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Az apám sokszor részeg, sohasem volt hozzám egy rossz szava sem. Inkább én vagyok az, aki olyankor bántja (persze nem fizikailag), nem is tudom miért, úgyse emlékszik rá másnap. Ő emlékszik rá, hogy miket mondott neked? És ha nem, de te elmondod, akkor mi a reakciója?
2018. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: Ezt nem tudom, sosem beszél "érzelmi dolgokról", amolyan magának való ember.
2018. szept. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!