Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok?

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék arra hogy ti mit gondoltok azokról a fiúk/lányokról aki alig jár be az iskolába, nem tanul, kikészíti a tanárokat, bandázik, cigizik stb.. Akik ilyen korán érő tipusok...

2018. szept. 9. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez minden csak nem korán érő :D amúgy akik ilyenek voltak és ismerem őket azok otthagyták a sulit es most közmunkasok lol.
2018. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Belőlük lesznek az alkoholista hajléktalanok, akik egy cigiért meg egy kisüveges vodkáért lecumiznak bárkit.
2018. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a jelenlegi helyzetüket nem értékelik, ami bajos. Azt szeretném írnui, hogy a jelenlegi helyzetük jó, mert suliba mehetnek, tanulhatnának, okosodhatnának, csak sajna működik a csorda szellem, így ez háttérbe szorul. Majd később talán rá fognak jönni, hogy ez nem volt jó, és ha van/lesz rá módjuk, akkor helyrekattan az agyuk és megpróbálják a lemaradt dolgaikat behozni. Remélhetőleg.
2018. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Iskolás koromban is rosszul voltam az ilyen emberektől.

Mindig is azt hitték az ilyenek, hogy menők.

De az én szemembe sose voltak ezek menők..

Nagy ívbe elkerültem őket.

Emlékszem mentem a szüleimmel valahova a kocsiba, gyerek fejjel lattam ilyen drogos 20on éves lányt és fiukat, szét voltak csúszva egy ocsmány buszmegalloba csöveztek, és emlékszem mondtam magamba, hogy én sose leszek ilyen okadek ember akármilyen rossz lesz az eletem. Elrettentő látvány volt..

És így a 20as éveim alatt, nem fényes az én életem se van mikor magam alatt vagyok, de akkor se alacsonyodnék le ennyire.

És örülök hogy ilyenek a szüleim, hogy ilyen neveltetést kaptam.

Örülök hogy normális vagyok nem pedig valami drogos köcsög !

2018. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha például valamelyik jó tanuló? Viszont a magatartása egy retek?
2018. szept. 9. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jó tanuló de kis rosszcsont a suliba, azzal nincs gond kivéve ha iskolán kívül nem keselget, szamurájkardozik drogozik fuvezik unalmaba..
2018. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Sok ilyen fiúval találkoztam már, de soha nem tartott tovább egy-két hétnél. Ne kezdj ilyenekkel. Puszi, Marika mama. 73/L
2018. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy sok válaszolóval egyet értek, de szívem szerint a 3-as válaszoló szövege áll legközelebb a nézetemhez. Az ilyen emberek talán céltalanok, nem találják helyüket a velük egykorúak között, viselkedésükkel ki akarnak tűnni, fölé emelkedni a többinek, csapatvezéreknek gondolják magukat, viselkedésükkel akarják elnyerni a többiek csodálatát és elismerését. Felnőtt korukban sem lesz sok barátjuk, épp a viselkedésük miatt..
2018. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!