Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen, hogyan...

Miért vagyok ilyen, hogyan tudok ezen váloztatni?

Figyelt kérdés
Ha az utcán belém köt valaki (enyhén) akkor mindig otthagyom, nem vagyok balhés típus. Ha beszól valaki általában az egész testemben érzem, hogy inkább elfutnék vagy összerogynék. De ezt csak így a testemben érzem, ilyen válasz reakció, közben fejben, nem vagyok megijedve. A másk véglet nálam meg az amikor eldurran az agyam és nagyon durván neki tudok menni valakinek, de teljesen észnélkül mint egy állat, de erre példa is alig volt az is jó pár éve. Szerintetek hogy tudnék magabizrosnak tűnni, hogy egy olyan szituáciban, ha mondjuk beszólnak utcán merjek vissza szólni, pláne ha olyanok szólnak be, akikkel esetleges balhéban is nyerni tudnék.

2018. aug. 2. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez gyakran előfordul? 30 éve senki nem kötött belém, mondjuk 190 felett vagyok és 100 kg körül, így mondjuk értem, hogy gondolkodnak mielőtt beszélnek:)

Fejben kell rendbe tenni, ha lobbanékony vagy, azt kezelni kell, mert ha valakinek nekimégy, akkor könnyen kaphatsz egyet-kettőt. Az igazi harcosnak sosem kell háborúznia, mert már előzetesen megnyeri a csatát. Minden olyan szitut próbálj elkerülni, ami okot adhat valakinek az erőszakra. Ha úgy érzed megy fel benned a pumpa, azonnal menj el a helyszínről. Ne hagyd, hogy kirobbanj.

2018. aug. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!