Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkanélküli vagyok. Egész...

Munkanélküli vagyok. Egész nap semmi dolgom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen kiégtem már, reménytelennek érzem minden napom, utálok felkelni.


A munkakeresésről meg letettem, mert a környéken semmi lehetőség, máshonnan meg válaszolni se bírnak. :(


2018. szept. 12. 21:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Attól,mert valaki munkanélküli,még bőven sok dolga lehet.

Háztartás,bevásárlás,főzés,mosás.


Esetleg sportolhatsz,filmeket nézhetsz,stb.


Sosem értettem az olyan embereket,akiknek a munka a kizárólagos értelme az életüknek.

Ez csak akkor gáz,ha nincs pénzed mondjuk passzív jövedelemből.

Amúgy mindig van mit csinálni.

2018. szept. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

4 lehetőséget gondolok:

1, A legegyszerűbb munkát is elvállalni, legalább jönne pénz, de közben intenzív álláskeresés, hogy egy magasabb szintre lép a saját teljesítményedhez. Tehát "ugródeszkázni".

2, Ha van rá módod, akkor valami tanfolyam, OKJ-s képzés bevállalása, aztán közben próbálni elhelyezkedni;

3, Ha van rá módod, akkor egy karriertanácsadó, coach segítségét kérni, hogy együtt találjátok meg a neked megfelelő hivatást, illetve álláskeresési praktikákkal elláson;

4, Otthon ülni, és napi 3h.-ban csakis az állások vadászásával foglalkozni, mindenhova elküldeni az önéletrajzokat.

2018. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

10-es de te kerested, és gondolom találtál is...a kérdező meg inkább siránkozik meg nyíltan bevallotta, hogy hát ő feladja.


ez az egész csakis arról szólhat, hogy egyenlőre túl könnyű az élete és nincs igazi vesztenivalója. ha a családja, gyerekei éheznének miatta vagy a lakhatása forogna kockán, akkor olyan nem létezik, hogy sehova nem veszik fel...maximum nem tetszik neki valami, és oda nem is jelentkezik, teszem azt nem megy el betanított gyári munkára 3 műszakozni mert az milyen már meg amúgy is fárasztó...azért az nem ugyanaz.

2018. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Bp.-en hétvégi munka volt nemrég hirdetve.

Mosogató.

És nagyon jó fizetéssel.

A postán is sokszor van éjszakai szortírozó munka, azt mondjuk nem tudom, hogy hogy fizetik.

2018. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
"egyenlőre túl könnyű az élete" - egyelőre (bocs, nem szoktam mindenért szólni, de ez csúnya hiba)
2018. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
majd ha nem tart el senki akkor majd talalsz munkat. legalabb gyarakba jelentkezz. ha messze van az se baj egy csomo gyar melo mar szallast is ad. egy erettsegivel nem leszel vezerigazgato se semmijen nagy ember.
2018. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

És,ha gyárban dolgozik,abból kinek lesz haszna?Neki vagy a gyártulajdonosnak?


Munkásszállón lakni,hát igen,ez az élet.Mint a rabszolgaságban.


Ilyen vándorcigány életre minek tervezni bármit is?


Inkább tartsanak el,de tanulj valamit,mert ha most elkezdesz a gyárba menni,ott ragadsz évekig,és egyre kevesebb esélyed lesz,hogy kitörsz a rabszolgaságból...

2018. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

hát persze, ez idáig elméletben egészen jó, csak mit tanuljon és akar-e egyáltalán tanulni? mert a kérdésből meg az jön le, hogy neki valójában rohadtul mind1. nyilván az ember rájön magától is, hogyha nem akar gyári munkás maradni, akkor fejlesztenie kell magát...onnan már csak lustaság kérdése, hogy így tesz-e vagy továbbra is eltartatja magát a szüleivel.


másrészt meg a tanulás sem olyan egyszerű, ha az embernek elképzelése sincs. egy kettessel-hármassal levizsgázni a végén az meg nagyon jó arra, hogy legyen egy papírod, de ugyanúgy csak a gyárba fogsz kelleni, ha nem tudod megmutatni, hogy értessz is ahhoz, amit tanultál...

2018. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelvet.

Regisztrálj munanélküli központba vannak ingyenes képzések.

Ha van pénzed akkor tanulhatsz önköltségen is.Vagy tedd le a jogsit b-re c-re vagy targoncára.

Kezdj valamit sportolni kondizz vagy saját testsúllyal edz vagy fuss.Ezek mind építő jellegű dolgok.

2018. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki nem gyári munkára biztatja+munkásszálló a kérdezőt.

Ne meséljem el ugye, hogy milyen emberek vannak ott?

Nem mesélem el, úgyis tudjátok, van normális is 50-ből 1.

Csak leépülne ott.

Szerintem csak keress valami Bp.-i vendéglátós munkát!

Tényleg nem keresnek rosszul.

2018. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!