Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek hívják azt az embert,...

Minek hívják azt az embert, aki mások fikázásán éli ki magát nonstop?

Figyelt kérdés

Állandóan gúnyolódik másokon, minden mondatában kell hogy legyen fikázás, és látszik rajta, hogy élvezi.

Nem rosszindulatú, nem rosszmájú, hanem......?


(most nem olyan szavakat keresek, hogy bunkó, meg hüle pxcxcsa/fark, hanem ennél valamivel szofisztikáltabb szót).


2018. szept. 14. 07:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos kis g×: ezzel palástolja a xar életét, hogy nem tud vele mit kezdeni, ezért a másik pocskondiázása "élteti".
2018. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gec!
2018. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
amúgy ez a gyakori-lag tegnap nekem is írt egy másik kérdés kapcsán, hogy csaj vagyok-e :D
2018. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
gyakori-lag folyton irogat, és én csaj vagyok, de ha újra írsz, megbánod.
2018. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

Úgy hívják azt az embert, aki mások fikázásán éli magát nonstop, hogy boldogtalan az életével.

Ha nem tenné, amit tesz, látná magát, az veszélyes számára. Bármi van benned, azt ki kell tenni. Pl, ha alkalomadtán felismered, hü.lye vagy, és ez sérti személységed, hiszen, nem lehetsz hül.ye, te okos vagy.

Ekkor valami furamód a környezetedben lévő emberekben látod meg, hogy milyen hü.lye xyz.


Én még soha sem hallottam, egy szorgalmas embert, arról panaszkodni, hogy xyz milyen lusta. Csak egy másik lusta, fikázza a másik lustát.


Tehát, én piszokul odafigyelek, arra mit mondok egy másik embernek xyz-ről, mert amit mondok engem is minősít.


Sajnos (vagy nem sajnos) ezzel a ténnyel kevesen vannak tisztában. Engem sokkolt a felismerés, nagyon kellemetlen volt...vissza nézve a szóhasználataimra.

2018. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!