Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a csajok a...

Miért van az, hogy a csajok a legmocskosabb gazemberekhez vonzódnak, a rendes, jófiúkat meg ki nem állhatják?

Figyelt kérdés

Sok részeges pali napi szinten megveri a feleségét, mégis minden nap szexet kap tőle, és szép szavakat. Mégis szereti a nője, és azt mondj, "ő valójában jó ember". Kitart mellette, és ha börtönbe kerül, akkor inkább nem is választ magának másik férfit, hanem megvárja, amíg az "ura" ki nem jön a börtönből.


Ellenben ha egy rendes, jólnevelt srác, aki tényleg jóindulatú és jószívű, egyszer AKÁR CSAK EGYSZER megfeledkezik a csaja szülinapjáról, vagy késik az ajándékkal fél napot, vagy valami félreérthető dolgot mond, akkor már lecseszi a csaj, hogy mekkora egy szemétláda, és nem szól hozzá 3 napig, és örüljön, ha havi egyszer lefekszik a fiúval. Miért van ez? Mi a bajuk a nőknek? Születésüktől fogva utálják a rendes srácokat, és buknak a "kemény" rosszindulatú agresszív emberekre. Miért van ez? Az őskorban ennek a logikának előnye volt a fajfenntartással kapcsolatban? Vagy miért alakult ez ki a nőknél?


2018. szept. 14. 17:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
55%

Szerintük az átlag rendes intelligens becsületes pasas "uncseeeeeeh", nincs benne semmi vonzó (a belső értékeket ugye magasról, toccsanósan szarják le), nem lehet vele jaffázni a nagyérdemű előtt, tehát ő le van ejtve. A nagyhangú, kötekedő, erőszakos primitív őslény az igazi, mert domináns, érdekérvényesítő, hangadó, vezető személyiség, és különben is, majd az ő kedvéért úgyis meg fog változni...


Erre szokták mondani, hogy amíg a jófiú kint vár a szakadő esőben a csokor rózsával, addig a vagány helyimenőcsávó már javában reszelgetni a csajt a jó meleg szobában.

2018. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
69%
Meg van egy csomó olyan nő, aki nem ilyen. Az vajon miért van?
2018. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
#2 Te is tudod, hogy ez nem így van! Max. azok a nők szokták mindig az mondani, hogy ők nem ilyenek, akikkel kb. senki sem akar kezdeni. Ja, és akik ők sem akarnak kezdeni senkivel.
2018. szept. 14. 17:10
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan aki a jófiúkat kedveli.

Amit leírtál, azért lehet, mert talán a nő úgy érzi, nincs ereje elhagyni a férfit.

Mint egy önként vállalt bilincs, olyan ez náluk.Én a nőverő "férfiakat" verném szét.

Csak a legtöbb nő még azután is kitartana a férfi mellett.Ez van sajnos.

2018. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
59%

Nemrég még kötekedtem volna evvel a kérdéssel, meg hülyeségnek gondoltam volna, de amióta az ekszem egy igazi bugris alkesszal lépett le, azóta én is hasonló véleményen vagyok.

Ez van meg kell tanulni bunkónak lenni és tapadnak a csajok!

2018. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
6%
És hol vannak? Úgy vettem észre, hogy szinte minden nő megkergül a sötét gazemberektől.
2018. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

"Te is tudod, hogy ez nem így van! Max. azok a nők szokták mindig az mondani, hogy ők nem ilyenek, akikkel kb. senki sem akar kezdeni. Ja, és akik ők sem akarnak kezdeni senkivel."


Férjnél vagyok.

2018. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
97%
Ti hány évesek vagytok, és hány csajjal volt dolgotok, hogy ezt a magvas általonítást szűrtétek le? :)
2018. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
60%

#2 Te is tudod, hogy ez nem így van! Max. azok a nők szokták mindig az mondani, hogy ők nem ilyenek, akikkel kb. senki sem akar kezdeni. Ja, és akik ők sem akarnak kezdeni senkivel.

Kérdező, te kimásztál vajon valaha a barlangodból? Mert ha igen, akkor nem igazán értem, hogy vagy képes elhinni azt a sok általánosító orbitális fszságot, amit nagy igazság gyanánt idehánytál.. Ha mindenhol ezt tapasztalod, akkor elég érdekes emberekkel veszed körbe magad.. valahogy az én környezetemben baromi ritka jelenség, amit leírtál, amolyan 100-ból 1.

2018. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

"Ez van meg kell tanulni bunkónak lenni és tapadnak a csajok!"


EZ? EZ A VÁLASZ?! Nem pont a nőknek kéne megváltozniuk, hogy ne a bunkó, rosszindulatú, kegyetlen emberek járjanak mindig jól?

2018. szept. 14. 17:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!