Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a csajok a...

Miért van az, hogy a csajok a legmocskosabb gazemberekhez vonzódnak, a rendes, jófiúkat meg ki nem állhatják?

Figyelt kérdés

Sok részeges pali napi szinten megveri a feleségét, mégis minden nap szexet kap tőle, és szép szavakat. Mégis szereti a nője, és azt mondj, "ő valójában jó ember". Kitart mellette, és ha börtönbe kerül, akkor inkább nem is választ magának másik férfit, hanem megvárja, amíg az "ura" ki nem jön a börtönből.


Ellenben ha egy rendes, jólnevelt srác, aki tényleg jóindulatú és jószívű, egyszer AKÁR CSAK EGYSZER megfeledkezik a csaja szülinapjáról, vagy késik az ajándékkal fél napot, vagy valami félreérthető dolgot mond, akkor már lecseszi a csaj, hogy mekkora egy szemétláda, és nem szól hozzá 3 napig, és örüljön, ha havi egyszer lefekszik a fiúval. Miért van ez? Mi a bajuk a nőknek? Születésüktől fogva utálják a rendes srácokat, és buknak a "kemény" rosszindulatú agresszív emberekre. Miért van ez? Az őskorban ennek a logikának előnye volt a fajfenntartással kapcsolatban? Vagy miért alakult ez ki a nőknél?


2018. szept. 14. 17:00
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem, aki egy komoly nő,annak ellenére összejött velem hogy sem túl izmos se rosszfiú nem voltam.
2018. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
86%

Olyan aljas vagy. Nem is tudom hogy hogy hiheted, hogy "jófiú" vagy.

Azok a nők, akik tipikus börtöntöltelékekkel vannak általában rossz környezetből jöttek, és azt hiszik, hogy az a természetes, ha rosszul bánnak velük. Ezeken a nőkön akarod köszörülni a nyelved? Komolyan?


Egy normális környezetben felnőtt nő, aki tudja, hogy egy kapcsolat alapja a tisztelet nem jönne össze soha de soha egy bunkó gyökérrel, hiszen tudja, hogy egy ilyen pokollá tenné az életét. Az ilyen nők a "normális" férfiak között keresgélnek, márpedig egy normális férfitól természetes, ha nem esik jól, ha megfeledkezik egy szülinapról, pláne manapság, amikor a facebooktól kezdve a telefonos emlékeztetőkig minden előre jelzi mások szülinapját.


De ezeket a nőket is utáljátok, mert ezek a nők kiszagolják messziről a baromságaitokat (szinte minden nő tudja hogy az ilyen önjelölt jófiúkat a legjobb messzire elkerülni) és ezért nem vagytok nekik elég jók.

2018. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
43%

A #4 válaszadónak van igaza, zöld pacsit kapott! Én is ugyanezt tapasztalom, egy üde, kedves, jólelkű nő összejön egy durva, otromba tahóval csak mert jól néz ki, aztán itt GYK-n meg telezokogja a fórumot, hogy a párja/férje üti-veri, nyilvánosan megalázza, úgy beszél vele, ahogy én a kutyámmal nem beszélek idehaza. És hiába írjuk neki egyszerre ötvenen, hogy hagyja ott, keressen mást, mert beleroppan, annyit tud susogni fátyolos hangon, hogy "de szeretem..."


Most erre mit lehet mondani? A saját hülyeségétől senkit nem tudsz megmenteni. Ha ennyire boxzsák akar lenni...hát legyen!

2018. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

"Ha mindenhol ezt tapasztalod, akkor elég érdekes emberekkel veszed körbe magad.. valahogy az én környezetemben baromi ritka jelenség, amit leírtál, amolyan 100-ból 1."


... Erre csak azt tudom mondani, hogy mind az általános iskolában, mind a középiskolában, mind az egyetemen ezt tapasztalom. És elég sok sztorit is hallottam erről a tényről. Hány rendes pasit folyton csalja a nője, de a részeges link alakokat imádják, még megharagudni sem tudnak rá.

2018. szept. 14. 17:17
 15/51 Mansour ***** válasza:
20%

"valahogy az én környezetemben baromi ritka jelenség, amit leírtál, amolyan 100-ból 1."

A kérdező valóban durván általánosít, de egyáltalán nem alaptalanul. Te viszont vagy valami mesevilágban élsz, vagy egészen mást értesz a jó fiú - rossz fiú fogalma alatt...

2018. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
86%

Girls just wanna have fun! :)

Komolyra fordítva a szót: tizen- és huszonévesen az ember még csak kóstolgatja a másik nemet, és valóban előfordul az egyébként „jó családból való” lányok közt is gyakran, hogy „rosszfiúkkal” jönnek össze. Mert izgalmas, így vonzó.

Ha visszaidézem kiterjedt baráti társaságomat ebben a korban, valóban sok ilyen kalandban volt részük a lányoknak. Volt, akinek kemény tapasztalatok árán kellett megtanulnia, hogyan szabhatja meg a határait, vagy épp azt, hogy az embereket nem lehet megváltoztatni alapvetően.

De mindenki továbblépett, és végül nem ezekhez mentünk feleségül. ;)


Szerintem azok a nők, akik proli, alkesz, börtöntöltelék csávókkal élik le az életüket, valahogyan sérültek gyerekkorukban (apukáról veszik a mintát tán?), és egy másik kategóriába tartoznak.

2018. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
#16 Hatalmas hülyeséget beszélsz! Lehet, hogy a te férjed, akit elméletileg "normálisnak" ismertél meg, csak veled normális. Nehogy azt hidd, hogy a férfiak olyan sokat változnak! Nem változnak semmit, csak a helyzet változik meg. Ha visszakerülnének a suliba, ugyan úgy folytatnák a gonoszkodást! Itt most megjegyzem, hogy a legtöbb srác nem a jófiú kategóriába tartozik. És ez felnőtt korban sem változik sokat. Mégis mit gondolsz, felnőtt 60-70 éves idős emberek, akik tiszteletet meg ülőhelyet követelnek a buszon, vajon miért mennek ki a tüntetésekre, és miért verik szét egymást? Meg miért káromkodnak többet, mint a fiatalok? Azt hiszed, hogy ők különbek, mint a fiatalok? Dehogy! A nűjük előtt visszafogják magukat, a munkahelyen, meg a suliban, meg terrorban tartják/tartották a rendesebb embereket! Csak ez a nőket sohasem érdekelte, azért, mert a jóindulat odáig tart náluk, hogy kb. azokkal rendesek, akik vörös szőnyeget terítenek le eléjük. Ja, meg a kegyetlen agresszív emberekkel. Nekik mindent szabad.
2018. szept. 14. 17:36
 18/51 A kérdező kommentje:
#16 Én fiú létemre miért nem gondoltam soha, hogy jó dolog rosszindulatú agresszív csajokkal kezdeni? Én miért voltam mindig rendes? Más meg miért nem? A lányok miért olyan rosszindulatúak, hogy jól látják, sokszor hogy terrorizálják a többieket a "kemény" agresszív deviáns hülyék, mégis velük kezdenek? Hol itt az "izgalom"? Az vált ki belőlük izgalmat, hogy a legjobban társadalombomlasztó emberekkel, a társadalom rákos sejtjeivel kezdenek, és velük fekszenek le? Ez izgatja őket? Gratulálni tudok a lányoknak! Nők! Tudjátok meg, hogy csakis a ti hibátok, hogy itt tart a társadalom! Mert ti vonzódtok mindig azokhoz a férfiakhoz, akik aztán elnyomják a nőket, meg akik aztán háborúba sodorják az országokat!
2018. szept. 14. 17:42
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig hasonló mentalitással szembesültem.

A nagyhangú, italozó és egyéb, nem hivatalos szerek fogyasztásával hencegő nagymenő volt az alfahím, akire fel kellett nézni.

Ha naponta ugyanazokat a poénokat mondta mindig, csak más sorrendben, arra ugyanúgy reagáltak, mintha először hallanák. Ha én mondtam valamit másodszor, akkor a "tudom, már mondtad, unalmas már" szöveg volt.

A csávó mindig dicsekedett "átvitt értelemben" poénkodva azzal, hogy melyik nap éppen ki elégítette ki elé térdelve stb.

Az örökös, átvitt értelmű célozgatásokkal nemi aktusra való utalgatás (illetőknek címezve) nevetőgörcsöt és osztatlan sikert váltott ki.

Huszas éveik közepén lévő embereknél láttam ilyet.


Én meg mindig úgy jártam, hogy ha nagy nehezen rászántam magam hogy elmondjam lánynak mit érzek iránta, akkor a "jajj hát nagyon sajnálom, olyan aranyos, kedves vagy dehát nem vagy az esetem legyünk csak barátok" szöveg jött.

Ezután persze az illető igyekezett mindenáron elkerülni, hozzám se szólni.

Fura barátság ez. :-)

2018. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Aki a legkisebb mértékben is egyetért velem, az kérem ossza meg minél több emberrel a kérdést, lájkolja, ossza meg facebookon, vagy akárhol. A kijelentéseimet meg nyugodtan használjátok föl, ahol csak tudjátok! Csak jobb lesz tőle a társadalom, ha belátják, amit mondok!
2018. szept. 14. 17:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!