Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A világ legmocskosabb emberétő...

A világ legmocskosabb emberétől várok gyereket Olyannyira utálom őt hogy a gyerekem iránt sem érzek semmit ez normális?

Figyelt kérdés

A kisbabámra aki a hasamban növekszik egyszerűen semmilyen érzelmet nem táplálok felé

Sajnálom.

De nem tudok mit tenni.

A párom egy mocskos szemétláda és emiatt a kisbabámban is csak azt érzem hogy egy mocsok ember gyereke.

Szinte olyan mintha megerőszakolásból várnám hasonló érzelmek kavarognak bennem.

Nemtudom.

Gondolkoztam azon hogy örökbeadom de régen mindig is anya akartam lenni.

Most itt van az alkalom de így ahogy alakult sajnos legszívesebben megsemmisülnék nemhogy gyereket vállalnék....


2018. aug. 7. 12:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
A gyerek semmiről nem tehet...Arról, hogy megfogant egy ,,mocskos, általad utált embertől" is te meg a pasid tehettek...Szóval nézz magadba, ha nem bírod szeretni meg hagyd a kórházba majd lesz szerető családja!
2018. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Miért estél teherbe (tudjuk, tudjuk, óvszer, gyógyszer és megszakítás mellett sikerült...), egyáltalán miért feküdtél le a világ legmocskosabb emberével?


Amúgy meg válaszd ketté a két személyt. A gyereked az a gyereked, akkor is, ha bajod van az apjával. Én is 14 év alatt veszekedtem már a férjemmel (terhesen is), haragudtam is rá, de ez semmit nem befolyásolt a gyerekeim iránt érzetteken.

2018. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel vagyis épp nem érzel,neked is és a kicsinek is az lesz a legjobb ha születése után ott hagyod a kórházban!Megérdemli a kicsi hogy egy szerető családba kerüljön!
2018. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez így annyira lutri. Mert lehet, hogy megszülöd, meglátod azt a kis apró babát, és előjön belőled az ösztönös anyai szeretet... de lehet, hogy nem, és megkeserítitek egymás életét. Nem semmi helyzetben vagy, persze most már mindegy, de nem kellett volna idáig eljutni. Nagyon sok lehetőséged lett volna ezt megakadályozni, pl nem együttlenni egy mocskos emberrel, vagy ha igen akkor védekezni, de ha még azt sem akkor elvetetni a babát... Szerintem keress fel egy szakembert, amíg még van időd.
2018. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ha ezt megtenném a családom kiátkozna :(

Szörnyű ilyeneken agyalni de ha újból kezdhetném valószínű nem tartottam volna meg


Sajnos így tönkrement az életem

még csak egy életre is összekötöm magam vele

ég a pofám hogy ezeket ìrom de nem merem senkivel megbeszélni így hát kiírom magamból.

2018. aug. 7. 12:47
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
Sokaknak nem lehet gyerekük. Neked (igen neked, hiszen 50% ban te is benne vagy a dologban) igen. Szal. Megszülöd,szereted mert a te gyereked. Ha ez nem menne (kiderül, lehet megváltozik a gyerekről a vėlemėnyed ėrzėsed) akkor add örökbe. Segítenek majd a kórházban is. Másnak kb aminden lesz az, aki neked egy hulladėk.
2018. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
A családod segítene ha fel szeretnéd nevelni a babát? Melletted állnának? Mert ha nem, akkor kit érdekel az átkozódásuk. Ha meg igen, akkor plusz egy érv a felnevelés mellett.
2018. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Azért kikérem nem hulladékoznám le a gyerekem.

az egy dolog hogy emiatt nem tudok rá úgy tekinteni ahogy kéne de nem is tartok azon a szinten hogy így beszéljek róla.

2018. aug. 7. 12:58
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

A baba nem tehet semmiröl.

A te véred is,nemcsak azé a roh.adék emberé.

Idövel másképp fogsz hozzá állni,majd meglátod.

Ne add fel.

Ha gondolod irj privátban és nekem kiöntheted a szived 😊

2018. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, de nem sajnàllak. Te feküdtél le önként az apjával, te estél teherbe, te tartottad meg. Legközelebb nem olyannal dugsz, akit utálsz, hanem akit szeretsz.
2018. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!