Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a csajok a...

Miért van az, hogy a csajok a legmocskosabb gazemberekhez vonzódnak, a rendes, jófiúkat meg ki nem állhatják?

Figyelt kérdés

Sok részeges pali napi szinten megveri a feleségét, mégis minden nap szexet kap tőle, és szép szavakat. Mégis szereti a nője, és azt mondj, "ő valójában jó ember". Kitart mellette, és ha börtönbe kerül, akkor inkább nem is választ magának másik férfit, hanem megvárja, amíg az "ura" ki nem jön a börtönből.


Ellenben ha egy rendes, jólnevelt srác, aki tényleg jóindulatú és jószívű, egyszer AKÁR CSAK EGYSZER megfeledkezik a csaja szülinapjáról, vagy késik az ajándékkal fél napot, vagy valami félreérthető dolgot mond, akkor már lecseszi a csaj, hogy mekkora egy szemétláda, és nem szól hozzá 3 napig, és örüljön, ha havi egyszer lefekszik a fiúval. Miért van ez? Mi a bajuk a nőknek? Születésüktől fogva utálják a rendes srácokat, és buknak a "kemény" rosszindulatú agresszív emberekre. Miért van ez? Az őskorban ennek a logikának előnye volt a fajfenntartással kapcsolatban? Vagy miért alakult ez ki a nőknél?


2018. szept. 14. 17:00
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

"Én is mindig hasonló mentalitással szembesültem.


A nagyhangú, italozó és egyéb, nem hivatalos szerek fogyasztásával hencegő nagymenő volt az alfahím, akire fel kellett nézni.


Ha naponta ugyanazokat a poénokat mondta mindig, csak más sorrendben, arra ugyanúgy reagáltak, mintha először hallanák. Ha én mondtam valamit másodszor, akkor a "tudom, már mondtad, unalmas már" szöveg volt.


A csávó mindig dicsekedett "átvitt értelemben" poénkodva azzal, hogy melyik nap éppen ki elégítette ki elé térdelve stb.


Az örökös, átvitt értelmű célozgatásokkal nemi aktusra való utalgatás (illetőknek címezve) nevetőgörcsöt és osztatlan sikert váltott ki.


Huszas éveik közepén lévő embereknél láttam ilyet."


Én nőként is tapasztaltam ilyet bőséggel. Férfi- női- és vegyes társaságban is. Bár a húszas éveim közepén már tudatosan kerültem az ilyen embereket. Általában az voltam, aki nem "nézett fel" az ilyen emberekre, sőt, pontosan úgy néztem rájuk, mint a társaság bármelyik tagjára. Ki is közösitettek rendszeresen. Sosem érdekeltek sem az "alfahimek", sem a rosszindulatú emberek és én is hidegen hagytam őket. Igy is sikerült megállapodnom, társat találnom, aki nem bánt sem engem, sem másokat, nem célja senkit lenyomni vagy hasonlók. Ismertem évekkel azelőtt is, hogy összejöttünk.

2018. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
#21 Ez meg a másik. Aki nem hajlandó ilyen undorítóan viselkedni, és imádni a rosszindulatú embereket, azt kiközösítik.
2018. szept. 14. 18:01
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok.

Hűha, te nagyon be vagy fordulva! Sebaj, nekifutok még egyszer, annak tudatában, hogy most valami nagy traumát éltél át, és számodra ez jelenleg a valóság.


Ha jól értem, abban egyetértünk, hogy az emberek nagyon ritkán változnak meg alapvetően életük folyamán, ahogy abban is, hogy az egyes generációk közt sincs különbség ilyen téren (leegyszerűsítve: régebben sem volt kevesebb hülye, mint most).

Ezt azért írtam, mert a leírásod alapján most megértettem, hogy valószínűleg te egy tök más értelmi és érzeli színvonalon álló rétegben mozogsz. Ugyanis, amikor én voltam korodbeli, nem hemzsegtek körülöttem az általad leírt „egymást szétverő, agresszív, káromkodó, deviáns, társadalombomlasztó hülyék”. Akiket én „rosszfiúknak” neveztem, azok értelmes, ámbár nem túl jellemes, anarchista stb. fickók voltak, akiknek nagy szája volt (de nem másokat szívattak), és tán több csajjal is kavartak egyszerre – de korántsem az az iszonyat alja népség, mint amiről te beszéltél. Az általad leírtak szerintem a primitív taplók, és ilyenekkel nem állt szóba senki az én ismeretségi körömből.

Azt gondolom, az általad leírt pasikkal a hasonlóan tukkó csajok járnak – így nem igazán értem, ezt miért bánod? Ilyet szeretnél te is?


És ha abban megegyeztünk, hogy az emberiségben minden korban kb. konstans számban fordulnak elő az ilyen-olyan típusúak, akkor azt kell mondanom, rossz társaságba keveredtél, vagy valamiért vonzod ezeket (netán ki vagy élezve rájuk, és tudjuk, hogy ami foglalkoztatja az embert, abból mindig hirtelen sokat kezd látni).


„Lehet, hogy a te férjed, akit elméletileg "normálisnak" ismertél meg, csak veled normális. Nehogy azt hidd, hogy a férfiak olyan sokat változnak!”

Ezt a mondatodat nem igazán értem. Azt írtam, hogy az általam ismert lányok NEM a rossz fiúkhoz mentek feleségül. A fenti mondatod ebben a szövegösszefüggésben azt jelenti, hogy szerinted KIZÁRÓLAG a rosszfiúknak van feleségük.


Végszónak pedig annyit, hogy lehet, hogy te jó fiúnak gondolod magad, de azok alapján, amiket írsz, inkább csak gátlásos vagy, jó adag elfojtott agresszióval, és szíved szerint pont olyan tukkóként viselkednél, mint az általad leírt fickók.

Kapd össze magad, kicsit gondold át, mit is akarsz tulajdonképpen, és milyen is vagy te valójában, és ha „normális” nőt kívánsz magad mellé, akkor felejtsd el ezt a „minden nő k**va, aki másokkal igen, csak velem nem” mentalitást.

2018. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
#23, az a baj hogy igény sincs a változásra. A mai mosléktársadalom díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), minél nagyobb érdekérvényesítő valaki, annál magasabbra juthat a ranglétrán. Ezek után ne csodálkozz, hogy ekkora a kereslet az ilyen legalja tirpák taplógombákra.
2018. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
#23 Elmesélek valamit. Az egyik ismerősöm tesója állítólag egy nagyon összetartó, és rendes osztályba járt. De amikor én találkoztam a tesójával, akkor megtapasztaltam, hogy te tipikus rosszindulatú egyfolytában mindenkit oltogató és kigúnyúló ember, már majdhogynem bully. Kifejezetten rossz volt vele beszélgetni. Namost. Ő meg volt róla győződve, hogy ő normális. Miért? Mert az osztályában mindenki olyan volt, mint ő, és nem volt egyetlen egy visszahúzódó ember sem! Így nem volt "kontraszt", nem volt egy etalon, olyan személy, akiről azt mondhatták volna, hogy igazán jó. Nem is tudták, hogy milyen egy igazán jó ember, aki igazán szorgalmas, igazán rendes, és aki igazán nem megy bele a többiek rosszaságába. Ha lett volna, akkor azt a személyt ők is elkezdték volna b*@*szogatni. Egyedül azért nem volt ilyen cselekedet az osztályukba, mert mindenki rossz volt, és a sok egymást oltogató rosszindulatú ember kijött egymással. A te anarchista barátaid semmivel sem különbek, mint azok, akiket én ismerek. Hidd el, a megfelelő visszahúzódó, és tényleg csak tisztán jószívű emberek mellett kijött volna rajtuk a gonoszság, és megmutatták volna rajtuk a foguk fehérjét. Ha pl. én nem lettem volna az osztályomban, sok gyerekről meg se mutatkozott volna, hogy mennyire gonoszak. Mert mást nem b*@*szogattak, terrorizáltak, csak engem.
2018. szept. 14. 18:46
 26/51 anonim ***** válasza:
60%

Akkor tehát az a fő bajod, hogy bántottak az iskolában.

A kérdésedben meg a nőkön próbálod ezt leverni, nem tudom, milyen logikával, de örülök, hogy eljutottál a probléma gyökeréhez.

Hidd el, a lányok is ugyanúgy kegyetlenkednek egymással, sőt, úgyhogy sokan vannak, akik hozzád hasonló élményeken vannak túl. Az ilyenek meg nem fognak a hatalomhoz dörgölőzni. Valami más oka kell legyen, hogy még nem találkoztál velük.

2018. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

"Akkor tehát az a fő bajod, hogy bántottak az iskolában."


Az is baj, de a kérdésem egy másik probléma miatt vetődött fel.

Amiatt, hogy a legtöbb csaj az ilyenekhez vonzódik. Kár volt bármit is írnom, mert most elterelte a figyelmed. Nem, én elsődlegesen azt a kérdést tettem föl, hogy az ilyen barmokat miért szereti minden csaj. (Jó, nem mindegyik, de 10-ből 9).

2018. szept. 14. 18:55
 28/51 anonim ***** válasza:

Mert az emberek szeretnek a hatalomhoz dörgölőzni. Biztonságérzetet ad. Addig is, mig másokat b***tatnak az ilyen főkolomposok, addig se őket. Ennyi a titok.

De te miért a maradék kilenc csajjal foglalkozol (még ha jó is az arány, amit tippeltél, de ebben nem vagyok biztos), miért nem inkább azzal az eggyel?

2018. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
53%

Akkor 10-ből 1 vagyok.


Egyszer pofozna fel a barátom, otthagynám. A gyakori részegség, dohányzás nálam taszító dolgok.


Én alapvetően bírom, ha egy srác rendes, miért ne kedvelném amúgy ezt a jó tulajdonságot?


Érdekes, a barátnőim közül egy se kedveli az ilyen fiúkat, ignoráljuk őket, és a probléma megoldva.


Persze, nekem is imponálnak valamilyen szinten a klasszikus, bőrdzsekis rosszfiúk (akik simán lehetnek rendes emberek, általában azok), de amire te gondolsz, az bántalmazás, azt pedig épp ember nem szereti.


Hogy miért nem hagyják el az őket eltipró férjeiket, azt nem tudom, nem látok bele mások fejébe.


A te panaszkodásod meg bárhogy nézzük gyerekes és taszító.


17/L

2018. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Az, hogy jogosan panaszkodok valami miatt, mióta gyerekes? Úgy tudom egy normális társadalomban normális dolog panaszkodni, a nem megfelelő dolgokra! És ugyan miért lenne taszító? Mert vagy 10x olyan könnyen szerez más ember barátnőt? És ezen ne háborodjak fel? Ha senki sem háborodik fel, akkor mikor lesz változás? Látod, te is lány vagy, de egyáltalán nem érzed át a férfiak fájdalmát, felőled egy férfi akár meg is dögölhetne, mert egy férfinak mindent tűrnie kell szó nélkül.. Gratulálok. Egyáltalán nem gyerekes, ha felháborodik valaki ezen, és egyáltalán nem taszító, ha valaki megvédi magát, vagy felháborodik egy felháborító dolgon! Látod, te állítólag nem vagy olyan, mint a többi lány, de még így is megveted, ha egy férfi felszólal ez ellen! Ennyit a "nem olyan" csajokról! Látom, te nem vagy olyan... Mi lenne, ha esetleg átéreznéd, amit mondok, és egyetértenél velem?
2018. szept. 14. 19:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!