Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bevallotta h bejovok neki mar...

Bevallotta h bejovok neki mar nem kell annyira. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy veletek volt e mar ilyen de nem tudom hova tenni ezt. Tehát az előző tanévben 9. es voltam tudjatok új suli új emberek új fiuk. Volt is egy fiu Aki folyton nézett engem és ezt nem tudtam hova tenni majd egy idő után rám is írt. Akkor szakított a barátnőjével de újra összejöttek azóta. De attól függetlenül egész évben írogatott és beszélgettünk és adta jeleket hogy tetszem neki. Tényleg nekem ez a tipikus elérhetetlen fiú volt. Annyira vonzott ès tetszett nekem. És most tizedikes lettem olyasmit írt nekem amitől úgy érzem hogy megkapható lett és már nem izgat annyira mint például egy hete és ezt nem tudom hova tenni mert sok fiúval ez van. Szerintetek egy év után egyik napról a másikra így elfelejtettem mert tényleg egész évben rágondoltam ,egész nyáron? 16L
2018. szept. 14. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd lesz más, mint a cirkuszi bohócnak trombita...!
2018. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Mert rossz kis ribó vagy.
2018. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem értitek xddd gondoltam h ilyenek jönnek majd de én annyira próbálom de nem megy és kibasott rossz ez nekem
2018. szept. 14. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!