Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehet az ilyen ember?

Milyen lehet az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen az olyan ember aki szeret ünnepelni, bulizni, de ha nagyobb társaság van mondjuk egy csapat akkor a háttérben ünnepel és jóval visszafogottabban mint a többiek. És azt mondja, szeret ünnepelni. Mit gondoltok milyen személyiség lehet az ilyen? Extrovertált vagy introvertált?

2018. máj. 28. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan,mint én. Én is szeretek bulizni, ünnepelni, de inkább csak szűkebb körben, barátokkal, haverokkal.
2018. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Olyan hülyeség ez a bekategorizálás.Extrovertált vagy introvertált...mintha az ember személyisége nem fejlődne,változna folyamatosan,akár korról, vagy élethelyzetről van szó.

Egyébként, nem is lehet erre válaszolni. Egyáltalán családról beszélünk? Barátokról? Ismerősökről? Idegenekről?

Te is biztosan más körökben máshogy viselkedsz. Én is szeretek bulizni, de ha nem olyan a társaság, nyilván nem én vagyok a buli lelke.

2018. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szeretek ünnepelni, szeretem a bulit, a társaságot, de csak ha nem vagyunk túl sokan. Vagy inkább azt mondanám, ha jól ismerem és kedvelem őket, felszabadult vagyok, idegenek közt félrehúzódok jobban. Én introvertáltnak gondolom magam.
2018. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!