Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felhívtam valakit véletlen,...

Felhívtam valakit véletlen, mert rossz számot írtam be éjszaka, felvette, de nem szóltam bele, kinyomtam. Azóta hívogat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy védőnő száma, azóta megkerestem neten.


Sajnos kiírta a számom, beleszólhattam volna, hogy téves, de inkább kinyomtam. Csomószor hívott azóta.


2018. szept. 15. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen, biztos tudni szeretné, ki és miért hívta. Ha nem akarsz beszélni vele, sms ben kérj elnézést.
2018. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%

:D ez vicces


Tiltsd le a számot, ha okostelefonod van, biztos van ilyen opció, nem új keltű a dolog

2018. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
SMS-ben írd meg hogy "bocsánat, téves hívás volt", ha már felhívni nem szeretnéd.
2018. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Jesszus, vállald már fel, ha valamit elszúrsz!! Mit bújkálsz előle?? Az ilyen jellemtelen emberek közül kerülnek ki a cserbenhagyók is. Felveszed és elnézést kérsz. Ebben mi a nehéz? Inkább nyomozol utána, ki lehet? Nagyon gáz vagy. Lehet azt hiszi, valami depressziós anyuka, aki segítségre szorul, azért hívogat.
2018. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Mi a fasz? Felhivsz valakit es nem szolsz bele? Eleve miert? Utana miert nem veszed fel es mondod meg, h elnezest, rossz szamot hivtam? Gyava, jellemtelen alak vagy, gondolom az elet mas teruletein is hasonloan bator es egyenes vagy, gratulalok. Novessz egy kis onbizalmat
2018. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

1. - nem vállaltad a felelősséget, amikor tévesen felhívtad. Normális ember beleszól, hogy bocs, téves.


2.- "azóta csomószor hívogat". Bakker, Te hány éves vagy? 5? 8? 10? Netán felnőtt? mert azért egy felnőtt embertől elvárható lenne, hogy egy ilyen piti dologban vállalja a felelősséget a tetteiért, ne sumákoljon (mert ez az)


Miért nem lehet megmondani, hogy bocs, tévesen hívtam. Mégis milyen következménye lesz, szerinted? Rád küldi a gyermekvédelmet, vagy mi? :D

Komolyan, nem hiszem el...

Legalább pasi vagy? Mert akkor még gázabb, hogy nem tudsz kiállni és vállalni egy téves hívást.


Az éjszakai még elmegy, mert esetleg ittas voltál, nem akartad zavarni, megijedtél, stb. De hogy azóta ne legyen benned annyi, hogy azt mondd, bocsánat, téves... Hát ez nagyon nagy dolog, komoly felelősséget kell vállalni... :D

2018. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Azért az is elég beteg, hogy azóta hívogat, és nem képes napirendre térni egy éjszaka téves híváson... most komolyan, ezért osztjátok a kérdezőt, mert ijedtében kinyomta? Ki nem csinált még ilyet? Ettől még nem kell úgy beszélni vele, mint egy anyagyilkossal.
2018. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%
utolso, ne legy mar ennyire hulye, kerlek. vagy legalabb csak magadban, ne reklamozd masoknak. koszi.
2018. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Hát az nem normális hogy ő azóta hivogat. Én a helyében max egyszer hívtalak volna vissza, az éjszaka közepén, hogy érezd a törődést :D mégiscsak este zaklattad fel :D


De ott már nála is gondok vannak ha ezen még mindig lovagol. Tiltsd le a számát, problem solved. Majd helyrejön a lelkibékéje és talán képes lesz feldolgozni a traumát

2018. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
traumat? ez egy vedono, kitudja mit hisz, h miert hivtak az ejszaka kozepen. lehet, h azthiszi, h tortent valami baleset, mas miatt miert hivogatna barki is vkit az ejszaka kozepen? ha csak nrm annyira retard, mint a kerdezo
2018. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!