Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem zaklatnak az utcán, az...

Ha nem zaklatnak az utcán, az azt jelenti, ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Más lányoktól folyton hallom, hogy perverz pasik szólogatnak be nekik az utcán, meg fütyülgetnek nekik, ilyesmik, velem viszont még soha nem történt ilyesmi.

Pár napja egy osztálytársam mesélte, hogy jött reggel suliba és valami random pasi odaszólt neki, hogy kinyalná, erre a többi jelen lévő lány is helyeselt, hogy ja, nekik is szinte minden nap mondanak ilyeneket.

És a lényeg, hogy akármilyen hülyén is hangzik, nekem kicsit rosszul esik, hogy senki nem adja a tudtomra, hogy "bejönnék" neki, pedig szerintem átlagos vagyok kinézetre. Vagy legalább is eddig annak gondoltam magam..

Talán mégis ronda vagyok, azért nem kapok ilyen beszólásokat? 20L


2018. szept. 15. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
kuldessz kepet? ugy okosabb lennek. tenyleg nem akarlak elkeseriteni egyebkent, de nagy a valoszinusege, h igen, azert nem kapsz ilyeneket. szerintem jobb, ha az igazat mondom, mintha vigasztalni akarnalak. viszont az is lehet, h csak a ruhaid annyira elonytelenek, vagy stb. mindenkibol lehet rondat csinalni.
2018. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
0%

Lehetséges,de kép nélkül nehéz megmondani.

Hát nekem instán is irogatnak random pasik,mert bejövök nekik. Egyszer elküldték azt h fogják a farkukat (persze volt rajta alsógatya,szerencsére).

Hidd el jobb neked így,h nem "zaklatnak" XD

2018. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Most komolyan, neked az hiányzik, hogy pl. egy kőműves beszóljon?

Ez azért fura.

2018. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Lehet kihívóa(bba)n öltözködnek?


Mindenesetre, emiatt nem éri meg keseregni, mert szerintem ez nem jelent semmit. :)

2018. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Ide is jöhet a kép.
2018. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Még az se kizárt, hogy a többiek csak egymás előtt nagyzolnak ilyen sztorikkal...
2018. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha mutatsz képet, meg tudjuk mondani. Sztori alapján eldönteni nehéz.
2018. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem, a zaklatás hiánya nem azt jelenti, hogy ronda vagy.

És nem a szépeket zaklatják. Ahogyan nem a szexin öltözödőket erőszakolják meg.


A zaklatás büntetőjogi kategória. Ezt hiányolod, mint értékmérőt?!

2018. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne irigyeld ezt tőlük.Lehet hogy te visszafogottabb vagy.Ha küldesz képet,akkor tudok véleményt mondani.
2018. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Valahol olvastam, hogy pszichológia, hogy kit zaklatnak. Ha valakinek erős a kisugárzása és tekintélytparancsoló, őt nem "merik". Egyébként egy normális és intelligens pasi nem úgy fog közeledni feléd, szóval ne irigykedj.
2018. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!