Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem zaklatnak az utcán, az...

Ha nem zaklatnak az utcán, az azt jelenti, ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Más lányoktól folyton hallom, hogy perverz pasik szólogatnak be nekik az utcán, meg fütyülgetnek nekik, ilyesmik, velem viszont még soha nem történt ilyesmi.

Pár napja egy osztálytársam mesélte, hogy jött reggel suliba és valami random pasi odaszólt neki, hogy kinyalná, erre a többi jelen lévő lány is helyeselt, hogy ja, nekik is szinte minden nap mondanak ilyeneket.

És a lényeg, hogy akármilyen hülyén is hangzik, nekem kicsit rosszul esik, hogy senki nem adja a tudtomra, hogy "bejönnék" neki, pedig szerintem átlagos vagyok kinézetre. Vagy legalább is eddig annak gondoltam magam..

Talán mégis ronda vagyok, azért nem kapok ilyen beszólásokat? 20L


2018. szept. 15. 22:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem szólnak be soha. Én tudom az okát: valószínűleg messziről lerí rólam, hogy 1.: extrém távolságtartó vagyok, 2.: nincs semmi önbecsülésem, 3.: nem igazán fordítok időt a megjelenésemre (egy gramm smink sincs rajtam, a hajammal nem csinálok semmit azon kívül hogy hetente kétszer megmosom, a ruháim meg általában uniszexek). Nyilván nem vagyok túl vonzó a "maradj távol tőlem" és a "bocs hogy élek" kisugárzásommal. Megvan az esélye, hogy kapnék "visszajelzéseket", ha szexi ruhában, önelégült arckifejezéssel járkálnék az utcán, de sem energiám, sem kedvem nincs hozzá.
2018. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Volt pár ismerős, néha idősebbek is, akik burkoltan kifejezték személyesen néha, hogy szép vagyok, de egyébként nem vagyok tipikusan modell arcú, szép arcú. Beszólást mégse kaptam, csak 1x. Fekete télikabát, kék kockás sapka, Szőlő utcai javítóintézetből odakiáltotta valaki: Csinibaba! (Ja és a párommal voltam épp...)

Annak is örülök, ha nem vagyok nyáron a bőrszínem miatt megszólva, mert kicsit barnulósabb vagyok...(Oké, mondjuk nem "durván" azért :) ()

33 L

2021. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!