Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem zaklatnak az utcán, az...

Ha nem zaklatnak az utcán, az azt jelenti, ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Más lányoktól folyton hallom, hogy perverz pasik szólogatnak be nekik az utcán, meg fütyülgetnek nekik, ilyesmik, velem viszont még soha nem történt ilyesmi.

Pár napja egy osztálytársam mesélte, hogy jött reggel suliba és valami random pasi odaszólt neki, hogy kinyalná, erre a többi jelen lévő lány is helyeselt, hogy ja, nekik is szinte minden nap mondanak ilyeneket.

És a lényeg, hogy akármilyen hülyén is hangzik, nekem kicsit rosszul esik, hogy senki nem adja a tudtomra, hogy "bejönnék" neki, pedig szerintem átlagos vagyok kinézetre. Vagy legalább is eddig annak gondoltam magam..

Talán mégis ronda vagyok, azért nem kapok ilyen beszólásokat? 20L


2018. szept. 15. 22:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
Remélem, van annyi eszed, hogy nem küldözgeted a képed senkinek.
2018. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy téged nem, biztos te sem bóknak fognád fel egy idő után

meg főleg a kirívóbb lányoknak mondják a ku rvásabbaknak

inkább csak nem kirívó és átlagos mint oly sokan mások, ezzel nincs is semmi baj

de ha ennyire rosszul esik, itt minden fiúnak bejössz :D

2018. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogy velemenyt mondhassak szuksegem lenne egy kepre :)
2018. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Majd mindjárt kapsz pár palitól zaklató üzenetet, utána meg a kövi kérdésed az lesz hogy miért ilyen perverz bunkók a pasik.
2018. szept. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban nekem is rengetgszer beszóltak, de egy-két éve már szinte soha, vagy alig. Nem rondább lettem, hanem olyan kisugárzással megyek az utcán, hogy nem szól hozzám senki. Valószínűleg neked is van egy ilyen kisugárzásod. Ne bánkódj miatta :)
2018. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%
biztos nem vagy egy szepseg de orulj neki legalabb tuti nem eroszakolnak meg.
2018. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
azert a kerdesbol is ilyen, h semmi ombizalma, igy nem hinnem, h a kisugarzasa lehet itt a kulcs. lehet lepontoznu, de szerintem azert ne hazudjunk mar neki, az a lany aki semmilyen visszajelzeseket se kap egy pasitol: ronda. lehet vigasztalni, meg kitalalni, h vajon miert nrm kap beszolast, de mit er vele, ha becsapja magat?
2018. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

17

A zaklatás nem visszajelzés, meg érdem, amit az elég szépek kapnak. Hanem azt jelenti, hogy az illető bűncselekmény áldozata.

2018. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
32%
a zaklatas pedig nem az, ha valaki beszol neked, h de szep a feneked. az a zaklatas, ha ezt minden nap megteszi. tehat a fogalmakat ne keverjuk mar, kedves 18as.
2018. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már a zaklatás valami pozitívum legyen!

Normális ez a világ?

2018. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!