Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az apám barátja szerint én jó...

Az apám barátja szerint én jó ember vagyok és erős, de buta. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Én egy éve szabadultam a börtönből,alkoholos befolyásoltságban voltam és balesetet okoztam, a másik kocsiban egy testvérpár ült,a lány meghalt, a fiú túlélte.7 évet ültem, most 27 vagyok

Amióta kijöttem, az életem egy káosz.A családom nem bízik bennem,arra jó vagyok hogy a családi vállalkozásban dolgozzak(órásműhelyben)

de látom rajtuk, hogy megvetnek.Az apám kemény ember, őt megértem, de az anyám és a húgom mindig közel álltak hozzám.

Két barátom van, de nekik se könnyű az élet,nem terhelem őket ezzel.

Ők megértenének.


A húgom szert tett egy befolyásos barátnőre, aki viszont engem akar kifogni, pedig tud a múltamról.Szép nő, de bonyolult,félek tőle.

Van egy másik nő akivel az utcán ismerkedtem meg és akivel összejöttünk, de túlságosan ragaszkodó és nem értem, miért.

Csinos, kedves és okos is, de úgy viselkedik velem mint egy árva kiskutya és én ezt nem tudom hova tenni.


Én érzek iránta valamit, de az nem szerelem.Viszont van egy másik nő akiért megbolondulok de ő teljesen csak barátként tekint rám.


Szóval zűrös a magánéletem.


Ráadásul a fiú, aki túlélte a balesetet,fenyegető leveleket dobál be a postaládánkba és bedobál mkndenfélét.

Apám meg akarta keresni, de én tudtam hogy abból újabb tragédia lenne.

Írtam egy bocsánatkérő levelet a srácnak és bedobtam a postaládájukba.

Rá úgy két hétre találkoztunk véletlenszerűen és hát megvert.Én hagytam.Megérdemeltem.


Ennyi a történetem.



2018. szept. 17. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy erős és jó ember vagy-e nem derül ki ennyiből.
2018. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg: az a buta ember aki a cselekedetével képtelen szembenézni, és bocsánatot kérni. Az buta.

A másik pedig amit meg kell jegyezz egy életre: hogy az egyenesebb és becsületesebb út mindig hatványozottan nehezebb-viszont hosszútávon mindig kifizetődőbb.

Sose foglalkozz azzal az emberrel aki azzal henceg, hogy egy gerinctelen lépéssel és emberek lefizetésével mit tud elérni, mert annak a kincse hamar válik porrá, hamuvá.

2018. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszönöm a tanácsot.
2018. szept. 17. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Durva. Nem lenne amúgy jobb elköltöznöd?
2018. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne miből, elköltöznék.De ilyen előélettel hol kapok munkát? Amúgy a húgom barátnője felajánlotta hogy lakjak nála.. De nem tudom, olyan bonyolult egy nő,manipulatív.
2018. szept. 17. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell a multadat reklámozni. Ez az első. Erkölcsit pedig szinte sehova nem kérnek.

A verés nem volt jogos mert már leülted.


Változtass ezen a balfék áldozatszerepeden mert minfenki ki fog csinálni.

A nőhöz ne költözz mert akkor tőle fogsz függni

2018. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a leírtak alapján nem gondolnám, hogy buta vagy.

Értelmesen tudod közvetíteni a gondolataidat, viszonylag jó a helyesírásod. Meg tudod fogalmazni az érzéseidet, kételyeidet, stb. (ez amúgy az érzelmi intelligencia része, és sok ember nem képes rá)


Személyesen persze nem ismerlek, szóval nem tudhatom, milyen vagy, de a kérdésből nekem ezek jöttek le.

2018. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a környezetből.
2018. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tele vagy bűntudattal és ha nem hagyod abba belefogsz pusztulni. Néhányan "szeretik" az ilyen embert mert a saját hibájukat eltakarja.Így ők tökéletesnek, ebből adódóan ítélkezőnek látszanak. A múltad nem tudod megváltoztatni, csak a jelent és a jövőd. Kezd itt: [link]
2020. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!