Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem furcsa csak hotelben...

Szerintem furcsa csak hotelben aludni ugyanabban a városban, ahol laksz?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki rendszeresen elmegy egy-egy hotelbe a párjával. (Saját lakása van mindkettőnek, nem otthonról akarnak elmenni vagy ilyesmi, nem titokban csinálják, mindenki tudja hol vannak, szóval semmi ilyesmi nincs a sztoriban.) Az furcsa nekem, hogy mindketten budapestiek, és nem is laknak messze ezektől a hotelektől. Luxushotelekbe mennek, pl. Ritz-Carltonba. (Azt nem tudom, miből, hiszen a kollégám, gondolom, spórol rá.) De a belvárosban laknak amúgy, legalábbis a kollégám biztos, igazából pár villamosmegállóra onnan. Persze képek mennek utána Instagramra, Facebookra a hotelek belsejéről. Tudom, lesz majd aki szerint irigykedem, de én ezt tényleg nem értem. És igen, semmi közöm hozzá. De ha egyszer valakinek van ennyi pénze,miért nem megy olyan helyre, ahol nem 3 utcára lakik a hoteltől? Mi értelme elmenni egy hétvégére egy hotelbe ott, ahol laksz? Miért nem gyűjt akkor, szervez egy utazást, és megy külföldön luxusszállóba a párjába? és akkor lehet, hogy drágább, és nem engedheti meg magának rendszeresen, hanem csak egyszer, de legalább lát is valami érdekeset.
2018. szept. 18. 02:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*párjával
2018. szept. 18. 02:05
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes emberek vannak...
2018. szept. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Biztos õket ez indítsa be.
2018. szept. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem kizárt, hogy hármasoznak.
2018. szept. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Ne akard megmondani, mire költik a pénzüket.

Onnantól tartom gusztustalan beleszólásnak a kérdésedet, hogy "miért nem így, miért nem úgy csinálják". Ne szabd meg másnak, hogy éljen.

2018. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem szeretik rendben tartani a lakásukat, és szeretik, hogy a szállodában kiszolgálják őket.
2018. szept. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
De ez számomra is furcsa, de simán lehet, hogy utazni nem szeretnek, a világjárás nem érdekli őket, viszont jólesik nekik a kiszolgálás, meg a luxus. Hogy teljesen kikapcsolhatnak...mert végülis az otthonukban is a munka vár rájuk, főzés, takarítás... Meg most őszintén a luxusszállodát sem azért fizeted hogy aztán egész nap ne legyél ott a városnézés miatt.
2018. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Én meg olyanokat ismertem akik külföldre mentek nyaralni és egy hétig nem hagyták el a luxuskempinget, mert volt medence meg sportpálya. :D Annak sics sok értelme.

Amúgy vannak olyan akciós csomagok hotelekben, amivel jobban kijösz mintha elmennél külön vacsorázni egy étterembe, és külön fürdőzni, szaunázni miegymás. Amellett biztos rengeteg más dolgot is lehet csinálni amit otthon nem.

2018. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Onnantól tartom gusztustalan beleszólásnak a kérdésedet, hogy "miért nem így, miért nem úgy csinálják". Ne szabd meg másnak, hogy éljen."


Senki se szabta meg, hanem megindokoltam, miért nem értem.

2018. szept. 20. 19:06
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 4, 6, 7, 8 számú válaszolónak, hogy a kérdésre válaszoltak, egész elgondolkodtató válaszok.


"Én meg olyanokat ismertem akik külföldre mentek nyaralni és egy hétig nem hagyták el a luxuskempinget, mert volt medence meg sportpálya. :D Annak sics sok értelme."


Igen, ilyen is van, ez is furcsa.

2018. szept. 20. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!