Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fura hogy jobban...

Szerintetek fura hogy jobban megnézem a felöltözött lányokat mint akiknek mindene kint van?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy mikor a városban járok és az estek 80%-ban ugyanazt viselő lányokat látok (haspóló,segget nem eltakaró rövidnadrág,köldök piercing..stb) ezzel egyébként nem is lenne gond mert szép meg vonzó ez is de annyira sok ilyen ember van hogy már a szemem inkább azokon szokott meg akadni akik rendesen fel vannak öltözve (persze nyár van meleg van szóval nem szőrmebundára gondoltam meg aki nem vesz fel haspólót.) hanem azért tisztességesen elvan takarva az amit takarni kéne vagy ha nincs akkor ízlésesen öltözik. Általában jobban is vonzanak az ilyen lányok/nők (tudom fura ilyet hallani.)

Fun fact:

Amit még nagyon imádok (ritkán szoktam ilyet is látni) mikor egy lány könyvet olvas a buszon... rendesen úgy tudok neki örülni... :D (az a fajta ember vagyok aki társaságban,buszon,sétálás közbe nem veszi elő a telefonját csak ha hívnak mert telefonozni otthon is lehet.)

Lányok/fiúk nektek mi a tapasztalatotok? hogy vagytok ezzel? 21/F



2018. aug. 23. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ezzel egyedül :)


Nálam is kb. ez a helyzet. Tetszik ez a tipikus nyári öltözet, és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem fordulok egy-kettő után. De annyira hétköznapi már, hogy a jobban felöltözött lányokra jobban kap a szemem :D Pl. az a nyári ruha (nem tudom van e valami spéci neve. Felső és szoknya egyben) nekem a gyengém.

2018. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

A telefonos részt én is adom, nem szeretem azt, aki folyton a telefont nyomkodja.

A ruhás résszel nem 100%osan értek egyet, bár ennek ellenére valahogy szívesebben nézem azokat a lányokat, akik shortot+rövidújjút hordanak, mint mondjuk a strandon a bikiniseket. Ennyire szexi számomra a short.

18/F

2018. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
az szerintem is roppant kiábrándító, amikor valaki társaságban előkapja a telefonját. de jó tudni, hogy a könyvekre is izgul valaki, mert engem gyakran láthatnak olvasni mindenfelé:D
2018. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én irodistaként elképzelni nem tudom azt az öltözetet odabenn, viszont kint annál inkább. Másokon. Nekem nem komfortos az, ha annyira le vagyok vetkőzve, lehet kicsit komplexusos vagyok ebből a szempontból. Nekem egyébként az az öltözet inkább fesztivál feelinget nyújt, ott én is megengedem magamnak, egy átlag napon viszont nekem nem... akinek igen, szíve joga, plusz van annyira meleg, hogy rendben legyen. Mondjuk egy dologra allergiás vagyok, amikor olyan rövid a gatya, hogy a hátsó fenékvonala kilátszik. Mintha fehérneműben lenne. Thát ettől oké, hogy csorgatják a férfiak a nyálukat, de szerintem van egy ízléses hossz, még az ilyen rövidebb nadrágoknak is.
2018. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy van ilyen.
2018. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele.Nem taszít kifejezetten de nem is vonz ez a mindent megmutatok jelenség,viszont ha egy ízlésesen felöltözött, "se nem túl sok, se nem túl kevés" lányt látok,sokkal nagyobb hatással van rám.Persze a tekintet és a mimika is fontos.A többit ne is említsem.
2018. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem van aki túl tolja ezt a magamutagatás dolgot,nem tartom ízlésesnek amikor kicsit teltebb lányok is extra rövidet hordanak mindenenből,vagy amikor egy étteremben a velem szembe lévő asztalnál a lány haspólóban ül..Fesztiválra és bulikba Okés,oda Én is felveszem de mindennek megvan a maga helye és ideje.
2018. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
És titeket, akiket nem a mai lányok 75%-a(:D) érdekel, mennyire zavar, ha egy lány telt?
2018. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha az illető úgy érzi jól magát, az a kisugárzásán is meglátszik és onnantól fogva nincs több kérdés.
2018. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
91%

Ezzel egyáltalán nem vagy egyedül. De még kisebbségben sem.

Az én figyelmemet is sokkal jobban felkelti egy ízlésesen, igényesen összeállított öltözet még akkor is ha sokat takar.


Persze ha egy olyan lányon látok haspóló+rövidnadrágot akinek kiemelkedően jó, formás, feszes és sportos alakja van, akkor nem fogok panaszkodni, hogy jaj, túl sokat látok :)

Aztán ha még a póló meg a rövidnadrág nem úgy néznek ki mintha a kutya szájából húzták volna ki őket! :)


Amúgy engem ez utóbbi jobban zavar mint az, hogy mindenki póló+rövidnadrágot hord. Mert az egy dolog. De azt is lehet igényesebben csinálni. Csak a legtöbbje nem úgy csinálja.

Aztán persze az is kérdés, hogy van-e is hozzá alkata, vagy az 50kg túlsúlyt napoztatja...

2018. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!