Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy hátrány az életben rám...

Nagy hátrány az életben rám nézve ha nem vagyok teljesen önálló felnőtt?

Figyelt kérdés

Ennek az egésznek tudom is az okát hogy miért alakult így, többek közt a hazai állapotot nézve ritkaság számba megy aki úgy tud függetlenedni belátható időn belül hogy saját ingatlanja legyen, ezért is lakom itthon 26 évesen.


Mindenben volt segítségem, gyerekként a jogsi elérhető volt, csak járni kellett az órákra, saját autóm azután lett hogy elhelyezkedtem, de máig nem tudom hogyan kell egy autót venni vagy eladni, a javíttatással nincs gond mert ilyeneket elintézek, meg alap dolgokat is az életben de van sok más amihez nem értek és segítség kell.

Pár év múlva szeretnék egy házat venni és jó kis fiatalosra átépíttetni felújítani, de ez is gondot okoz, és már most érzem hogy a szülők/család közbenjárása kellesz, intézni a szakembert stb, én meg öntöm bele a pénzt, viszonylag jó munkám van de itthon nem sokat ér mint megannyi foglalkozás idehaza.


Ez nagy probléma hogy ilyen vagyok gondolom, de bele lehet rázódni a dolgokba? Úgy hogy ne verjenek át, magabiztos legyek ha menni kell...


2018. szept. 19. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez nagy hátrányt jelent. Senki sem lehet mindenben járatos. Ha a segítség azt jelenti, hogy csinálod a dolgokat addig, amíg tudod, csak akkor szólsz, ha elakadsz, az teljesen oké. De ha azt várod, hogy a pénzedért cserébe mindent elintézzenek, az már nem olyan jó, mert abból nem tanulsz semmit.

Hibázni biztosan fogsz, olyan ember nincs, aki nem hibázott még, de majd belerázódsz a dolgokba.

Sok sikert!

2018. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!