Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon állásinterjún hátrány...

Vajon állásinterjún hátrány lehet, ha valaki fogszabályzós?

Figyelt kérdés
Nem fém ugyan, hanem porcelán, de valamenynire akkro is látszik.

2013. dec. 10. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen állásnál?

Hostessválogatásnál lehet, de egy szakmai állásnál nem azt fogják nézni.

2013. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szakmai állás. Csak hogy eseteleg nem-e ront az ember megítélésén. Őszintén szólva az emberek mdnig meglepődnek, nem tudom hogy ez állásinterjún pozitív lesz-e vagy inkább nem.
2013. dec. 10. 19:41
 3/4 pbiker válasza:

Biztos nem. Hallottam mar elonyerol is. A fogszabalyozo lehet hogy kenyelmetlen es sokszor hulyen nez ki, de ha te ezt vallalod, akkor a munkaado szemeben akar pozitiv is lehet, hogy te aldozatok aran is kepes vagy elerni a celokat.

Nagyon hulyen es szorszalhasogatoan hangzik, de en nemreg voltam tul egy 3 honapos allaskeresesen, es egy nagyon kedves ismerosom elismert HR manager egy neves multinal Pesten. Mindig az apro dolgokat nezik, mert azokat a jelentkezo nem tudja megjatszani. Mindenki tudja, hogy az allasinterju szineszkedes a javabol. A HR a mogottes dolgokra figyel.

Remelem nem nezel hulyenek, de igaz amit irok.

2013. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, megnyugtattál. :)
2013. dec. 14. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!