Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Vajon állásinterjún hátrány lehet, ha valaki fogszabályzós?

Nem fém ugyan, hanem porcelán, de valamenynire akkro is látszik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogszabályzó, felnőtt, munka, állásinterjú

2013. dec. 10. 14:17  Privát üzenet  

A válaszok

Milyen állásnál?

Hostessválogatásnál lehet, de egy szakmai állásnál nem azt fogják nézni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. dec. 10. 18:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szakmai állás. Csak hogy eseteleg nem-e ront az ember megítélésén. Őszintén szólva az emberek mdnig meglepődnek, nem tudom hogy ez állásinterjún pozitív lesz-e vagy inkább nem.

# 2/4Időpont 2013. dec. 10. 19:41 Privát üzenet
pbiker nevű felhasználó válasza:

Biztos nem. Hallottam mar elonyerol is. A fogszabalyozo lehet hogy kenyelmetlen es sokszor hulyen nez ki, de ha te ezt vallalod, akkor a munkaado szemeben akar pozitiv is lehet, hogy te aldozatok aran is kepes vagy elerni a celokat.

Nagyon hulyen es szorszalhasogatoan hangzik, de en nemreg voltam tul egy 3 honapos allaskeresesen, es egy nagyon kedves ismerosom elismert HR manager egy neves multinal Pesten. Mindig az apro dolgokat nezik, mert azokat a jelentkezo nem tudja megjatszani. Mindenki tudja, hogy az allasinterju szineszkedes a javabol. A HR a mogottes dolgokra figyel.

Remelem nem nezel hulyenek, de igaz amit irok.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. dec. 13. 23:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, megnyugtattál. :)

# 4/4Időpont 2013. dec. 14. 10:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy rendszergazdánál hátrány felvételnél a fültágító?
Elbocsájtottak a munkahelyemről, ám nem várt fejlemények történtek, származhat ebből problémám?
Egy állásinterjún vagy munkára való jelentkezés estén emiatt kerülhetek hátrányba?
Állásinterjún hátrány ha pirulós vagyok?
Állásinterjún ez előny vagy hátrány inkább?
Egy alapdiplomás villamosmérnöknek milyen lehetőségei vannak munkavállalás terén? Mesterdiploma, vagy a többéves munkatapasztalat van előtérben egy állásinterjún? Cégfüggő, a...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!