Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Etikátlan szabadság alatt...

Etikátlan szabadság alatt alkalmazottat felhívni rokona mobilszámán keresztül amihez kerülőúton jutott hozzá a főnök?

Figyelt kérdés

Véleményeket kérek az esetről.

Évek óta úgy telik a szabim hogy szabi alatt a saját (és nem céges) mobilomom a főnök piszlicsáré baromságokkal keres, csak azért hogy éreztesse ő a főnök és én még szabi alatt is az övé vagyok.

Idén léptem egy merészet és új kártyát vettem új számmal a régit meg kivettem. Innentől elérhetetlen lettem, mert az új számot nem közöltem.

És nyaralás alatt csörög a feleségem mobilja, azt mondja a feleségem valami pasi van a vonalban nem mutatkozott be.

Ki lehet? Hát a főnököm volt. Próbált keresni a saját mobilomon nem ért el, hát a facebookon rákeresett a feleségemre, annak a nevét próbaképp beütötte a telekom tudakozóba, és hozzájutott a feleségem publikus munkahelyi mobilszámához.

A feleségemet sose mutattam be a főnöknek még nem is látták egymást soha, számát se adtam meg neki.


Etikus dolog valakit egy rokona privát számán keresni amihez ráadásul kerülőúton jutott hozzá? (Még ha én adtam volna meg a számot még talán...)


És hab a tortán mit akart a főnök? Hogy szakítsam meg a szabimat és menjek be melózni mert többen felmondtak és nincs embere.

Itt tartunk most.

Vélemények?


2018. aug. 13. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább pofátlannak mondanám.
2018. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

más témában is tehetnél fel kérdéseket, itt már senki se reagál rá.

érdemes lenne pszichológust felkeresned vagy esetleg barátokat szerezni.

2018. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem mondom,hogy szép dolog, de kényszerhelyzetben behívhatóak szabadságról a beosztottak.
2018. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Mit privát szám?!! Ha munkahelyi telefon az,hívhatja ha akarja.

amugy kamu

2018. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
voltakepp azt hiv akit akar cdak kerdes kit er el,es mit er el a hivasaval.
2018. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy a doki által felirt gyógyszert rendesen be kellene szedni.
2018. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Ne etessétek a trollt.
2018. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!