Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, higy teljesen elszartam az életemet? 19/L

Figyelt kérdés
Másodéves joghallgató vagyok,de nagyon nem szeretem,orvosira akarok menni,de nem tudom mit csináljak. Újra kellene érettségiznem számomra két teljesen ismeretlen tárgyból ami nem kicsi meló lenne és ha paszsíváltatnám magamat sem biztos,hogy elsőre meglenne legalábbis mindenki ezt mondja és én is túlságosan nagy biztonsági játékos vagyok ehhez,de a felkészülést meg az egyetemen nem tudom egyszerre csinálni. Annyira tanácstalan vagyok,körülöttem mindenki azt csinálja amit szeret én pedig szenvedek napról napra. :(
2018. szept. 22. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.
2018. szept. 22. 16:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy rájöttél, mi érdekel igazán. Elhiszem, hogy félsz tőle, de ha igazán tudod, hogy ezt szeretnéd csinálni, akkor merj belevágni, mert nincs annál rosszabb, mint olyat tanulni éveken át, amiről tudod, hogy később nem akarsz foglalkozni. Szerintem merj lépni, hajts rá a bioszra meg a kémiára, rengeteg jó felkészítő könyv van és csináld azt, amit szeretnél! Hosszú távon nagyon fogod bánni, ha olyat tanulsz/dolgozol majd, amitől egyre csak keserűbb leszel, ami nem érdekel. Ebbe bele lehet betegedni, ne tedd. Örülj, hogy rájöttél, mit szeretnél, tanulj, legyél kitartó és meglátod, sokkal jobb lesz, mint most. :)
2018. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem tedd össze a kezed, hogy rájöttél.

Oké, most csúszni fogsz, lehet egy vagy két évet, hűha!!!

Szarjál rá a jogra, de azért jól gondold meg, mert ha neked két érettségi tantárgy nagy falat, akkor....

Az viszont tuti, hogy én nem aggódnék a csúszás miatt.

Én 30 évesen most kezdem a másoddiplomám, mert az első egyre értéktelenebb, pedig anno jó volt.

2018. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legyél takarítónő, ha az tetszik. Miért hisztizel?
2018. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csináld a jogot, de legalább 1x próbáld meg a pótérettségiket. Aki jogot tanul csak nem lehet hülye...

Aztán ha nem megy, megpróbálod megint. Ha akkor se, végezd el a jogot és majd utána, amikor "semmi" dolgod.

2018. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!