Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha már olyan...

Mit tegyek ha már olyan szinten utálom az életemet hogy rendesen irigykedem arra aki már meghalt?

Figyelt kérdés
Igazából életem sincs aszociális vagyok semmihez nincs tehetségem elegem van mar ebből az egészből. Barátnőm sose volt kinyitnám magam szívesen de szüleimet tesóimat sajnálnám hogy ilyen hülye van a családban. Akkor most mit tegyek?? 23F

2018. márc. 16. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ahhoz sosincs késő.
2018. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*kinyirnám
2018. márc. 16. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor félj, mikor már a holtakat se irigyled... De komolyan! Az emberi lét változik, nem maradsz ebben az állapotban, csak idő kérdése. Ha pedig antiszociális lennél nem szeretnél barátnőd, mert nem lenne semmilyen igényed a társas kapcsolatokra. Valószínűleg csak félsz az emberektől. Ezen lehet javítani.
2018. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szociális fóbiád van. Menj vele pszichiáterhez, segíthet a leküzdésében.
2018. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el végre élni,úgy!
2018. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. (+ Gondold végig, hogy hogy irigykedhetsz valakire aki nem létezik és nem tapasztal, se jót, se rosszat, se megkönnyebbülést, se semmit. ennyi erővel egy kőre is irigykedhetnél (az ráadásul még létezik is), gondold ezt végig és rá fogsz jönni, hogy nem ez az amit keresel, csak az életben lelhetsz felszabadulást/megoldást erre a helyzetre.)
2018. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyre többször nekem is halálvágyam van. Pedig Nem vagyunk szegények, volt több barátnőm, mondhatni semmi okom. és mégis. Nem tudom miért... 23f
2018. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!