Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalatok már olyat, hogy...

Tapasztalatok már olyat, hogy valaki egyszerre szimpatikus és ellenszenves?

Figyelt kérdés
Van egyetemen egy tanárom, akinek imádom a humorát, mélységesen egyetértek minden olyan véleményével és elvével, amit magánéleti vonatkozásban elmond, még jóképűnek is tartom, de közben mégis nagyon ellenszenves és fogalmam sincs, hogy miért. Zsigerből irtózom tőle. Pedig látszólag minden oké vele, tök jó ember, okos, vicces, jól tanít, tiszteli a családját stb.
2018. szept. 24. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen személy. Szimpatikusnak tartottam a tulajdonságai miatt, emellett szigorú is volt, ez kicsit taszított benne.
2018. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem akkor fordul elő ilyen, ha:

1. A szimpátia nem kölcsönös, az illető ellenszenvesnek talál, megérzem, ha rám irányul.

2. Valami nem kerek az életében vagy a lelkivilágában. Pl. egy ismerős párral szerettünk volna kicsit jobban barátkozni, mert alapból szimpatikusak voltak, a srác a párom kollégája volt. Eleinte jól kijöttünk, de éreztem, hogy a pasinál valami nem gömbölyű. Olyan furán is állt mindenhez, semmi ésszerűség nem volt a döntéseiben. A páromnak mondtam, de nem tudtam megmagyarázni, mi ez, úgyhogy nem foglalkozott vele, megbízott benne és én is elhessegettem a rossz érzéseimet. Ez a srác végül átvágott minket pár kisebb dologban és kiderült, hogy a munkájában is nagy sumák.

2018. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 he84 ***** válasza:
Nálam jelenleg van ilyen évek óta. Egy régi jó barátom rendes ember, mindig jót akar, segítőkész is olykor, lehet vele őszintén beszélgetni sok dologról, ám néha előfordul hogy önzőbb, túl makacs és durva, még hogyha nem is akar rosszat. Bár mondjuk néha van rá oka, néha viszont nagyon nincs. Olykor hajlamos dolgokban túlzásba esni. Ám ettől még elég jó barát a maga módján.
2018. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fordítva volt már velem, hogy az illető, állandóan szívatott, mindig rá kellett figyeljek, de állandóan, a végén meg nagyon szimpatikus lett, és személyes találkozásnál meg a szikrák csak úgy pattogtak:DD
2018. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen munkatársam: agresszív egy személy volt, de sok esetben tök logikus dolog végett. Valahogyan ő máshogyan látta a dolgokat, előre gondolkodott egy lépéssel mindig. Olyan volt, mint egy terepjáró, ami mindig, mindenhol megküzd a nehézségekkel. Ez tetszett benne, ugyanakkor tartózkodtam is a haragjától...
2018. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!