Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki megbukik KRESZ vizsgán az...

Aki megbukik KRESZ vizsgán az gyökér?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem:D Az a gyökér, aki ezt gondolja:D
2018. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha már ötödjére bukik meg, akkor benne van a pakliban, hogy az.
2018. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kresz másodjára sikerült, elsősegélyből is megbuktam mert 12 óra éjszakázás után mentem oda már akkor 19 órája voltam ébren, mire rám került a sor hulla fáradt voltam, tompa volt az agyam, próbált mindkét vizsgáztató segíteni, szinte már ők akartak rávezetni a válaszra, még sem tudtam gondolkodni. Hozzátenném ha kipihenten érkezek oda, mint minden más intézkedéshez akkor meglett volna.
2018. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
15%
A hülye kérdésen és annak stílusán érződik, hogy ezt a kérdést egy kamasz tette fel.
2018. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
nem feltétlenül, de ha nem tanul valaki rá eleget, miért megy el vizsgára?
2018. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem könnyebb, mint az iskolai tananyag. Szerintem igen, gyökér - aki azt nem tudja teljesíteni, ne is kapjon jogsit.
2018. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Az első vizsgánál 7 pont híján megbuktam, a második sikerült. Eü, forgalmi elsőre sikerült. Nő vagyok. Ez van. :D
2018. szept. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
De miért bukik meg? Hiszen megvannak a kérdések, tudni lehet, hogy megbukik-e vagy nem! Minek megy oda? Vagy már nem úgy megy?
2018. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is megbuktam egyszer. Benéztem egy 3 pontost. Az összes többi viszont simán meglett és még fizetnem sem kellett. Nem érzem magam gyökérnek.

Rajtam kívül amúgy még egy fiú is megbukott kresz vizsgán, akiről a tanfolyam alatt végig azt hittem, hogy csettintésre át fog menni. Rossz napja volt aznap. Mindenkivel megesik.

2018. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer buktam KRESZből meg forgalmiból is. De meglett. Nem érzem magam gyökérnek. Sőt, szerinten jó sofőr vagyok. Jobb, mint azok akik évek óta vezetnek és veszélyeztetnek másokat pl azzal, hogy kanyarban előznek (nem lehet látni rendesen jön e szembe valaki), van aki nem is használja az irányjelzőt stb stb.. sok gyökér van. Attól, hogy megbuksz, nem leszel gyökér.. az majd élesben dől el.

Mondjuk én bizonyos kor felett újra csináltatnám az egészet.. sok öreg konkrétan ön és közveszélyes. Meg akkor ott vannak azok is akik telefonálnak vagy nyomkodják a telefont. 24 éves vagyok, én is mindig azt a g eci teledont bújom de nálam vezetés közben tabu az ilyesmi. Nem egyszer láttam már rendőrt is, mikor jött szembe, hogy telefonált.. ittas vezetésről meg ne is beszéljünk. Ezek a gyökerek, nem azok akik megbuktak. Tanul az ember a hibájából és talán jobban meg is jegyzi mit rontott el.. de élesben ha felcsavarodsz a fára vagy megölsz valakit mert nyomod a hülye telefont... abból már feleslegesen tanulsz haver.

2018. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!