Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én lennék a gyökér, vagy ez...

Én lennék a gyökér, vagy ez tényleg ellentmond önmagának? Www.Sanders.hu/kresz. Jpg

Figyelt kérdés

Azt írja alul a súgónál is, hogy a helyes sorrend: B, Ön, A

Tehát akkor CSAK a B-nek (villamos) kell adni elsőbséget! Ehhez képest -saját magának ellentmondva- a helyesnek azt mondja, hogy mindkettőnek meg kell adni


2011. aug. 26. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A képet megnézve szerintem helyes válasznak is azt jelöli be, hogy a "B" járműnek azaz a villamosnak kell elsőbbséget adnod.
2011. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg mi a pipa és az x között a különbség!
2011. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért durva, hogy ezt ennyire benézted, és még meg is próbálod magyarázni. A feladat teljesen korrekt, a magyarázata szintén. B-te-A, vagyis az A a jó, ott is a pipa, te pedig rosszat jelöltél, mert a B-t ikszelted. Ahogy ezt jelzi is a rendszer
2011. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jobbkezes, a jobbról érkezőnek(jelenleg nincs) és a balról érkező villamosnak. villamost elengeded, autó vár, mész te, és csak utánad az 'A'. de a valóságba elengedheted azzal hogy lemondasz az elsőbbségedről
2011. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 T5- ***** válasza:

Igen, sajnos tényleg gyökér vagy. Egyrészt azért, mert nem tudsz értelmezni egy feladatot, másrészt azért, mert nem látod a szemedtől a képet, hogy helyes, harmadrészt azért mert még fel is teszel egy ilyen gyökér kérdést... és végül de nem utolsó sorban azért, mert nem vagy képes egy linket anélkül beilleszteni, hogy nem variálnád át annyira, hogy az ember elküld oda ahova gondolod, mire kibogozza.

A többieknek segítségül:

LINK: [link]

2011. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" mert nem vagy képes egy linket anélkül beilleszteni, hogy nem variálnád át annyira, hogy az ember elküld oda ahova gondolod, mire kibogozza. "


A vád alól felmentem. A GYK variálja így át, mert ahol pontot érzékel utána automatán nagybetűt ír, illetve szóközt. Ez ilyen trollszűrő, aki kisbetűvel kezdi a kérdésben a mondatot próbálja átalakítani.

2011. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T5- ***** válasza:

Akkor ezért elnézést kérek, sajnálom nem tudtam, hogy ez így van.

A többi viszont érvényes.

2011. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!