Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire gyökér?

Hogy lehet valaki ennyire gyökér?

Figyelt kérdés
Ma délután az egyik volt osztálytársammal sétáltam hazafelé. Szembejött az egyik tanárom (aki már nem tanít, mert leérettségiztem tavaly a tárgyából) akit tegezhetek így sulin kívül. Exosztálytársam lehurrogott, hogy mégis milyen pofátlan vagyok, csak úgy sziászhatom a tanáromat, meg nem kellett volna megengednie, míg ő tövig benyalt egy másik tanáromnak és nem csak tegezheti de még pusziszkodik is vele. Nem szokott érdekelni más ember ügye, de ezen néztem egyet, hogy ő beszél. Illedelmesen köszöntem a tanáromnak, nem egy "Csá Pistával!". Mégis ennyire egy okoskodó, hogy lehet valaki?
2018. ápr. 27. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ezzel? Te nagyobb gyökér vagy...
2018. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked se kéne tegezned hacsak erre külön nem kért meg, amit kétlek.
2018. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magamtól nem tegezem, megengedte lassan egy éve, és írtam, hogy tegezhetem, amit nem magamtól találtam ki. És amin fennakadtam, hogy az exosztálytársam magát meg nem veszi észre.
2018. ápr. 27. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

2. Miért olyan hihetetlen, hogy megengedte a tanár? :D

Én szakmát tanulok és van egy fiatalabb tanárunk, akit év eleje óta tegez mindenki, mert mondta, hogy kellemetlen neki, mikor csupán pár évvel fiatalabb emberek magázzák..

2018. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Nem feltétlen az.

Ha külön kéri hogy tegezzék akkor értelem szerűen nem meglepő, viszont ha ez nem történt meg akkor tiszteletlen, ha nem is a végzettsége miatt akkor a kora miatt, kérdező esetében most hogy tisztázódott rendben van.

2018. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Plusz 41 éves, 35 éves kora óta tanít(ott engem) minket, és bírjuk,rendes,jó fej tanár
2018. ápr. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!