Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne a megoldás "mérgező"...

Ez lenne a megoldás "mérgező" emberekkel szemben?

Figyelt kérdés

Ismerek egy személyt aki elég érdekes tulajdonságokkal bír.

Elkezdtem kutakodni a neten és szó szerint illet rá a "mérgező" emberek tulajdonságai.(Több oldalon is)

Pl: hazudgálás és ha szembe állítják vele,még akkor is természetes módon tovább hazudik,ha már nem tud mit mondani ordítozik. Ha szembe állítják valami hibával,amit elkövetett,akkor kikerüli a témát,eltereli a szót másra. Nincs bűntudata,elnézést kér,de 15 perc múlva újra megcsinálja ami miatt bocsánatot kért.Kierőszakolja a vitát,majd 5 perc múlva mintha semmi nem történt volna. Ez pár tulajdonság..

Na szóval azt olvastam,hogy az ilyen személyeket az "bénítja le" ha nem veszekszel vele,nem figyelsz rá,max egy két szót szólsz hozzá.

Ez valóban igaz? Ha ismertél olyan embert vagy ismersz aki ilyen azt hogy bírtad megoldani,hogy amikor hazudgál és ordítozik te maradj higgadt? és tényleg használ? nem a lelkem fog sérűlni,ha engedek egy ilyenek? Közeli emberről van szó akivel még egy darabig együtt kell élnem.


2018. szept. 30. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élettársad? Nem kell vele együttélni, nagyon gyorsan vissza kell térni az összeköltözés előtti állapotba.
2018. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. annyit tesz, hogy ne etesd a trollokat.

Igen, beválhat. Ha nem veszel róla tudomást, nem tud hazudozni, sem pedig veszekedni veled.

2018. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Amit kérdésed magyarázatában írsz, nem 'mérgező ember' hanem politikus!
2018. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mennyire toxikus (magyarra tényleg nem lehet jól lefordítani a toxic szót amikor emberekre használod, pedig nagyon találó...). Első lépésként amikor épp jó kedve van én beszélgetnék vele egy nagyot, higgadtan. Ha erre nem alkalmas vagy megígér mindent amiből semmit se tart be, akkor olyan nagy ívben kerülném ahogy csak tudom. Egy valódi nárcisztikus vagy pszichopata soha nem fog "kigyógyulni".
2018. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakfórumok is a "NO CONTACT" szabályt javasolják az ilyenekkel szemben.


Ha elkerülhetetlen, mert mondjuk a szülőd vagy a gyereked, akkor "low contact" azaz minimális, csak a szükséges mértékig terjedő kapcsolattartás.


De minden más esetben teljes no contact.

Szemét főnököt, szemét házastársat, szemét "barátot" ki lehet iktatni az életünkből.

2018. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!