Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen le vagyok csúszva,...

Teljesen le vagyok csúszva, és mindjárt itt a születésnapom. Fáj, hogy így köszönt be. Hogy tegyen túl magamat rajta?

Figyelt kérdés
22 vagyok (még) és tartós munkanélküli. Semmi reményem munkára, és már pszichésen is tönkrementem az itthon ülésben. Fáj az egész és bánt.
2018. okt. 3. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a link kimaradt az előző válaszból.

2018. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#9

Ehhez tapasztalat kell ott irják a cikkben.

Amugy meg csak bizonyos szakmákban van munkaerőhiány.Ezen az oldalon is egy csomó kérdést olvastam hogy nem találnak munkát.

2018. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Végezz el egy olyan képzést, ami hiányszakma.
2018. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13

És ha nincs kedve hozzá?

2018. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted,hasonló helyzetben vagyok. És sajnos tapasztalatból tudom,hogy bár állítólag munkaerőhiány van,de a munkadók 99%-a,ahova pályázok válaszra se méltat,és ez így megy hosszú idő óta.Van akinek tényleg összejön, nem tudom,hogy vagy mit csinálnak jobban.de ez van,kár is rajta agyalni.Nekem is már megfordultak olyan gondolatok a fejemben,hogy ha nem változik valami hamarosan inkább szűnjek meg létezni.Rossz ilyen megkötözött állapotban élni.Kivannak az idegeim,emiatt néha türelmetlen vagyok a hozzám közelállókhoz.
2018. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#15

Nem értelek titeket attòl még hogy nincs munkátok miért ne lehetne élvezni az életet,szòrakozni,barátokkal lògni,bulizni,utazgatni.

2018. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-os ahhoz pénz is kell...voltam úton is, eljarok ide-oda, de lassan felélem a tartalékaimat.Jarok egy helyre főzni, takaritani hetente néhányszor, de abból nem fogok tudni megélni
2018. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy pénz legyen munka is kell.Néha a pénz miatt meggondolandó az is milyen programokra lehet elmenni.Meg emberekhez sincs mindig kedvem,mert jönnek a kérdések,meg befelelgetések a helyzetemre vonatkozóan.Mintha én boldog lennék attól,hogy most igy állnak az életem dolgai.
2018. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az egy hülyeség, hogy a húszas éveid a legszebbek. Azok a legszebb évek, amiket a legszebbnek élsz meg, ha ez később jön el, miért baj? Az emberek csak azért tartják ezt a korszakot a legszebbnek, mert a nagy többségnek erre az időszakra esnek a gondtalan évek. Szóval emiatt ne keseregj, hogy ha most rossz neked, akkor később még rosszabb lesz, mert akkor már "öreg" leszel. Emiatt a gondolat miatt vagy ilyen depressziós, de ezt el kell engedned.

Gondoltál már arra, hogy alkalmi munkákból gyűjts egy kis pénzt, vagy kölcsön kérj valakitől, és Bp-re költözz? Keress a fővárosban munkát, esetleg olyat, ahol szállást is biztosítanak. Persze nem ezt ajánlom hosszú távra, de egy-két évig, míg egyenesbe jössz, kibírható egy ilyen helyzet is, aztán ha lesz egy kis tartalékod, albérletet is kivehetsz, és elkezdhetsz azon munkálkodni, hogy tanulj valamit, vagy még jobb állásba kerülj. Ez nem lenne könnyű menet, de meg kell próbálni. Olyan munkát kéne keresned, amihez nem kell speciális szaktudás, hanem betanítanak. Ilyen pl. tipikusan a call centeres, vagy telefonos értékesítői munka, amihez tényleg nem kell más, csak egy száj, hogy beszélni tudj, és két fül, hogy meghallgasd az ügyfeleket. Biztosítókhoz, bankokhoz, szolgáltató cégekhez akár álláspályázat nélkül is beadhatsz önéletrajzot.

2018. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!