Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember, akit nem...

Létezik olyan ember, akit nem zavar a súlyfeleslege? Ez mitől függ?

Figyelt kérdés

Mi az, ami miatt képes az életét önfeledten, boldogan élni és nem szégyenkezni a kinézete miatt (nem sértően, hanem elismerően írom).


Mindkét eset érdekel; amikor valakin csak pár kiló plusz van illetve az amikor valakin sok kg plusz van - és így is képesek nem összeomlani, ha megjegyzést kapnak a kinézetükre, hanem azt mondani, mosolyogva , hogy hát ez van és tennia dolgukat és élvezni az életüket.



2018. okt. 9. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Van önismeretük, stabil önképük és önbizalmuk, amit normális esetben nem a külsejéből merít az ember, ennyi az egész. Nekem akkor sem voltak önértékelési gondjaim, amikor 25 kiló felesleg volt rajtam egy olyan baleset után, ami után egy évig nem tudtam mozogni. Nem azon múlik az önértékelésem, hogy hogyan nézek ki, ennyi az egész.
2018. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon jó a kérdésed.


Mert védekezésre szolgál nekik, a külvilággal szemben, biztonságban érzik magukat így.

2018. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem az zavart amikor vékony voltam, most van rajtam egy kis plusz, de sokkal jobb így, viszont a lábam elég izmos


partnerben meg inkább a teltebb alak tetszik, szóval ilyen téren sem zavar a plusz

2018. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*engem az zavart amikor vékony voltam,


2+


Ez is engem igazol. Vékonyabban sokkal védtelenebb az ember, sokkal több atrocitás éri, sokkal többször kell védekezned a kéretlen, hívatlan egyedekkel..és egy egy beszólás ami ugyan elismerésről szól, de felettébb kínos egy nőnek-elszenvedni.Főleg a nyílt utcán, amikor egyedül van..

2018. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. Igen, biztos sokkal kínosabb egy "Jó a s3gged, kő kóla" beszólás, mint amikor elkezdenek röfögni az utcán, meg ilyesmik :)

Rajtam amúgy kb. 15 kg súlyfelesleg van, de nem igazán zavar. Talán kicsit a hasam. Mondjuk én inkább az arcom miatt kaptam megjegyzéseket, holott én magamat nem tartom rondának, de ezek szerint vannak, akik szerint mégis az vagyok...Most már megedződtem úgymond és nem igazán hatódok meg a kinézetemre, vagy bármi másomra tett sértő megjegyzések miatt :/

2018. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemaRendőrség ***** válasza:
Azért jó kövérnek lenni mert akkor nem szólnak be a kövérek? Wow, habár igazatok van, de ezt így leírni azért meredek
2018. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

exem elég telt volt és mégis mindenkire mondta, hogy milyen kövér, de tükörbe nem nézett a drága :D

mondjuk nekem mondta és nem nekik, de eléggé beképzelt lett egy idő után, első kapcsolata voltam

2018. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés és ezt én is felteszem magamnak sokszor.

Kár, hogy nem látok olyan választ, ami releváns lenne. Vagyis még egyetlen husisabb válaszoló nem fogalmazta meg, hogy mi a titka. Talán igazából nincs is önbizalom?

2018. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!