Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak (főleg) a fiatalok?

Figyelt kérdés
Osztálytársam is, egyet gondol belémver erőből 10-et.. túl sok volt az energiaital vagy mi?
2018. okt. 9. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fiatalok rosszindulatúak.

Nem főleg a fiatalok rosszindulatúak.


Simán neveletlen tahó az osztálytársad.

2018. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem érzem, hogy rosszindulatú lennék.
2018. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 "gratulálok" remek meglátás...

Az ilyen gyerekek nincsenek "normálisan" nevelve. Ne keverjük már ide a politikai nézeteket.

Egyébként meg minden politikai oldalon vanank rosszindulatú egyének, legyen az jobb vagy baloldali.

2018. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üss vissza. Ne hagyd magad. Jogod van megvédeni magad, ez bárhol,az iskolára is vonatkoznak a törvények,nemde?
2018. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal vagyok (21), mindig is egy jóindulatú ember voltam és kicsi gyerekkoromtól kezdve azt tapasztalom, hogy (kortól függetlenül) a tanáraimtól kezdve, a bolti eladón, az ügyintézőn, az orvoson, a rokonokon át az osztály- és csoporttársakig az emberek többsége végtelenül rosszindulatú, bunkó, megkeseredett, már-már a szociopátia határát súrolja. Nem csak a fiatalok ilyenek, hanem a magyar társadalom nagy része.
2018. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is azt tapasztalom, mint az előttem válaszoló. Ha mégis találkozok ellenpéldával, akkor már be van aranyozva a napom. Sokszor nem kellene sok, csak egy mosoly, de sokan azt is sajnálják a másik embertől.

Én is próbálok jóindulatú, kedves lenni másokkal, de sokszor pont ezt használják ki, és keresztültaposnak rajtam.


41F

2018. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért,mert ezt látta otthon,vagy a társadalomban.


Aki nem bánt senkit,nem piszkál senkit,nem pletykál senkiről az kiszemelik és csesztetik.

Így akarnak imponálni a környezetnek,vagy megmutatni,hogy ők a kakasok a szemétdombon.


Sajnos a legtöbb ember ilyen,a normális emberek pontosan ezért lesznek társaságkerülők.

2018. okt. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, tényleg igaza van az 5ösnek, de nincs ezen az egészen semmi csodálkoznivaló.


a magyar egy roncstársadalom, ezt tudomásul kell venni. ilyen történelmi előzmények és ennyire borzalmas oktatási rendszer mellett persze h az emberek zöme hulladék.

2018. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2018. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Általánosban én is egy békés, jóindulatú gyerek voltam, bár nem akarom magam fényezni, de ki is lettem elég hamar közösítve, gúnyoltak, megvertek stb. Természetesen mikor szüleim egyik ilyen eset után fejöttek a suliba, akkor az igazgató annyit mondott, hogy ő ezzel nem tud mit csinálni, keressünk másik iskolát..... Amikor próbáltam beilleszkedni (hülye fejjel) és valami hülyeségbe belerángattak, akkor természetesen a tanár előtt rám kentek mindent, a felelősséget elkerülendő. Rengeteg rosszindulattal és aljasságal szembesültem már ezekben az éveimben, pedig itt még viszonylag kis gyerekek voltunk. Utána a középsuliban is voltak gennyedék emberek, de addigra az ember talán már jobban fel tud készülni ezeknek a kezelésére. Viszont amilyen szintű furkálódás, rosszindulat és gátlástalan seggnyalás valamint ezzel együtt a másik ember eltaposására irányuló tevékenység megy a munkahelyemen az egészen megdöbbentő. Az ember néha csak pislog amikor rádöbben hogy egyes emberek milyen aljasak és rothadtak, akkor meg pláne amikor rájössz hogy ez mennyire működik egy főnöknél, hiszen neki ezek a kedvencei.
2019. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!