Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok egy rèsze...

A mai fiatalok egy rèsze mièrt ilyen kegyetlen, gonosz?

Figyelt kérdés
Ahogy látom, hogy kèpesek valakit megalázni... Hogy milyen kegyetlensègre kèpesek, főleg ha sokan vannak. A mai tizenèves társadalomròl beszèlek. Mièrt ilyen gusztustalan egy rèsze?

#fiatalság #kegyetlensèg
2018. júl. 22. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Régen is éppen ilyen kegyetlenek voltak kedves kérdező.
2018. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, hogy sokan miért nem képesek elfogadni/megérteni, ha valaki különbözik a nagy többségtől? Ha például valaki csendes, zárkózott gúnyolodnak rajta, kibeszélik a háta mögött, több ilyen esetet is olvastam, például itt gyakorikérdéseken. Meg amikor rólam csak annyi derült ki, hogy én soha nem nézek semmilyen sorozatot, akkor is mindenki hüledezett, szóval én tényleg nem értem az embereket...
2018. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Láttad volna a 20. századot, ember! Amikor nem volt lövöldözős videójáték, hanem egymást taposták a grundon a kölkök. Meg amikor 14 évesek lövöldözték bele a másikat a jeges Dunába...
2018. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Kérdésére,én annyit mondanék,sajnos ugyanez elmondható a felnőttekre is,tisztelet mindkét oldalról akik kivételt képeznek,remélhetően a többség.Nem születünk gonosznak,hanem azzá válunk valami oknál fogva.Üdvözlet.
2018. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellene általánosítani. Attól még, hogy láttál erre egy példát, nem lesz az egész "mai tizenéves társadalom" szemét. Vannak közöttük kedvesek is. Ugyanez igaz a mai felnőttekre, és a régebbi generációkra is.
2018. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ennek örülük, hogy egyre többen felteszik ezt, és az ehhez hasonló kérdéseket, mert ez azt mutatja, hogy nem jó sokaknak és megoldást keresnek rá, így nem az a jó hozzáállás, hogy "ne általánosítsunk", meg hasonló.
2018. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, ezért írtam, hogy "egy része"
2018. júl. 22. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az öregek sokkal gonoszabbak
2018. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Örökletes mint sok minden más, jó tanítómesterei voltak.
2018. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Akinek patkány anyja apja van vagy környezete azoktól sokat ne várj.
2018. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!