Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged mi ösztönöz arra, hogy...

Téged mi ösztönöz arra, hogy dolgozz?

Figyelt kérdés

Nekem nincs állandó motivációm a munkám elvégzésére, nem is szeretem és nem is vagyok kifejezetten jó benne. Valamelyik nap testvérem ígérte, hogy elvisz a Mekibe, ha időben végzek - így hát siettem. Vagy a múlthéten elindult egy sorozat, amit nagyon vártam, ezért hajtottam, hogy hamar nézhessem.

Nem vágyom semmire, kajával és esti piával bőven megelégszem, több nem kell. Nincs is senkim. El se tudom költeni a pénzem.



2018. okt. 10. 00:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Állatokat mentek, így jól jön a több pénz, amit az ő helyeikre, felszereléseikre fordíthatok. Ha ez a "hobbim" (inkább már életvitelem) nem lenne, én se nagyon tudnám mire költeni a pénzemet.
2018. okt. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ez egy remek kérdés
2018. okt. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát én is így vagyok kb.Kényszerből csinálom,de mire kifizetek mindent,albérlet stb.,nem sok marad,be kell osztanom hogy kaja is legyen miegymás,cuccokat nem tudok venni meg extra dolgokat,még abba a rohadt mekibe se tudok elmenni pedig régóta akarok,mert mindig kell valamire a pénz,és persze mindig a következő fizetést várom,hátha jobb lesz.Én csak reménykedek abban hogy egyszer egy lehetőség mellém szegődik abban a témában amit szeretnék,és csinálhatom azt amit szeretek,pénzért.Egy dolog miatt megyek be : nincs már szabadságom.
2018. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Gyakorlatilag az, hogy ne dögöljek éhen...a munkahelyek többségében nem juthatsz feljebb a szamárlétrán, nem kapsz semmi jutalmat, hiába teljesítesz túl, a fizetés is nevetséges egy nyugati tagállaméhoz képest.
2018. okt. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon a többség azért dolgozik,hogy legyen mit enni és be legyenek fizetve a számlák.


De ezek nagy része később a piáért fog dolgozni..

Ahogy látom kérdező te is jó úton haladsz efelé...

2018. okt. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén?

A ZSÍROS ZSEBBÉLELŐ ZSETON


A munka egy eszköz ara, hogy pénzhez jussunk.

Én is irigylem az olyanokat, akik rátaláltak arra a tevékenységre, amit annyira szívből csinálnak, hogy nem is érzik munkának.

2018. okt. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Fenntartani egy gamer pc-t és konzolokat, játékokat venni nem egy olcsó mulatság. Nekem ez a motivációm. Dolgoznom kell, de jövő hónapban jön ki pár klassz játék, amiket meg tudok venni. Munka nélkül csal ülhetnék a youtuben és nézhetném, ahogy mások szórakoznak.
2018. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem dolgoznék, megbolondulnék az unalomtól és a semmirekellőség érzésétől, nem utolsó sorban pénzt kapok érte, amit magamra költhetek.
2018. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Azt tanulom a munkam mellett, amit nagyon szeretek. A munkamat utalom, de ez most eszkoz arra, hogy utana azt dolgozzam, amiben jol erzem magam. Ez eleg motivalo tud lenni.
2018. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Hogy sok lottószelvényt vehessek, hátha rám mosolyog a szerencse és megnyerem végre az 5-öst.
2018. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!