Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged mi ösztönöz arra, hogy...

Téged mi ösztönöz arra, hogy dolgozz?

Figyelt kérdés

Nekem nincs állandó motivációm a munkám elvégzésére, nem is szeretem és nem is vagyok kifejezetten jó benne. Valamelyik nap testvérem ígérte, hogy elvisz a Mekibe, ha időben végzek - így hát siettem. Vagy a múlthéten elindult egy sorozat, amit nagyon vártam, ezért hajtottam, hogy hamar nézhessem.

Nem vágyom semmire, kajával és esti piával bőven megelégszem, több nem kell. Nincs is senkim. El se tudom költeni a pénzem.



2018. okt. 10. 00:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
én is ilyen kis "unom az életem" kategóriában voltam mint te, aztán összekerültem egy számomra szimpatikus társasággal amiből összejöttem a mostani barátnőmmel és azóta vannak céljaim/terveim a jövőre nézve. Szerencsére nem állok rosszul anyagilag, sose álltam. Viszont ez hogy kimozdulok otthonról és emberek közé megyek munka miatt ez kell.. kell mint az állat, mert ha otthon ül az ember akkor elgyengül, lebetegszik, ellustul és még egy csomó minden ami nem éppen előnyére válik. Olyan helyzetben vagyok ahol simán elég lenne egy 4 órás munkát elvállalnom mert még azzal is átlag feletti szinten tudnék megélni, mégis 8 órában fogok dolgozni egy jódarabig, mert a céljaim eléréséhez jelenleg még nincs elég pénzem.
2018. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Miért mik a céljaid?
2018. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel 22-es akkor: elsősorban a "fire" (financial independence retire early) elérése. Azaz a totális anyagi függetlenség, amikor már nem kell a pénz miatt agódnom és annak élhetek amit igazán szeretek. Egy gyönyörű családi ház ahol felnevelhetem a gyereke(i)met biztonságosan, annyi befektetés amennyivel munka nélkül is megtudnék vígan élni, és egy vállalkozás ahová járhatok dolgozni és írányíthatom. Én személy szerint ezért hajtok.
2018. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!