Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő meg meri említeni,...

Ha egy nő meg meri említeni, hogy telt alkatú, miért kap olyan válaszokat hogy fogyjon le?

Figyelt kérdés
Mármint itt ezen az oldalon. Főleg hogy nem a fogyókúra, egészség, vagy sport kategóriában tesz fel kérdést, tehát nyilván nem arról van szó hogy változtatni szeretne, csak a kérdés szempontjából fontosnak tartja megemlíteni. Például öltözködési, szépségápolási kérdése van, van párkapcsolati. Mégis sokan egyből nekiállnak fröcsögni, a valódi kérdésre választ sem adva, hogy az illető legelőszöris fogyjon le, ez alap dolog stb. Az ilyen emberek mégis mit gondolnak, hogy a kövérségnek egyfajta típusa van csak? Vagyis az az általánosítás, hogy a kövér nő úgy "lesz" hogy alapból vékony volt, de egyszer úgy döntött nekiáll zabálni, és azóta hamburgeren és süteményen él, és a kanapén üldögél. Jó, nyilván sok ilyen eset is van, de azért nehogymár ez legyen az általános. Sok hozzám hasonló nőt ismerek, akik soha nem híztak meg szó szerint, hanem kisgyerekkoruk óta a teltebb kategóriába tartoznak, van egy számukra ideális súlyuk, ami igaz hogy nem modell alkat, de ők azért is keményen megdolgoznak, hogy ezt megtartsák. Tehát sportolnak valamit, nem lihegnek ha sétálniuk kell egy kilómétert, normálisan étkeznek. Ha nem figyelnek oda, akkor viszont rohamtempóban hízásra hajlamosak, vagy például sokan már fogytak is mondjuk 20 kilót, és a mostani telt alkatuknak örülnek és küzdenek a megtartásáért. Egy ilyen fajta nőnek miért lenne jó, ha lefogyna soványra? Egyrészt megtartani nem tudná, vagy csak úgy ha kínszenvedés lenne az élete, másrészt mivel egész életében túlsúlyos volt, nem maradna szép a bőre, megcsúnyulna a melle. Azért hogy érthetőbb legyen, nem azt mondom, hogy egy 163 centis nő fogadja el magát 95 kg-osan, mert az már mindenképp egészségtelen. Hanem arról, ha valaki ilyen magassághoz pl 68-73 kg. És ez nem zavarja, akadályozza semmiben, főleg ha van egy szép homokóra alkata. Szóval ezt nem értem, ha valaki feltesz egy kérdést, hogy ez a ruhadarab/hajviselet jól állna e neki, akkor miért a fogyás az első válasz. Ha egy széles orrú, vagy barna szemű, vagy kismellű nő tesz fel kérdést, nekik sem ajánlja senki, hogy bocs de inkább menj el plasztikai műtétre.
2018. okt. 11. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen a társadalom. Kár is rá több szót vesztegetni. Ha jól érzed magd a bőrödben, sz..d le ki mit írogat.
2018. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert ostobák és tájékozatlanok. A női társadalom közel 80%-a, a mostani élelmiszerek miatt, inzulin rezisztens. De ahhoz, hogy ezt felfedezze valaki, ahhoz ész is kéne, az meg nekik nincs:D
2018. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek egyszerűen le kell peregnie, különben meg lehet kattanni :D Engem egész kamaszkoromban cseszegetett családtól kezdve tornatanárig mindenki, hogy egyek kevesebbet, mert duci vagyok. Megjegyzem, 166 centihez voltam max 66 kg, amikor a "legducibb" voltam. 24 éves és 60 kilós koromra a módszeres magasról letojás módszerét alkalmazva jutottam el arra a pontra, hogy már szépnek látom magam. Aki állandóan ezen kattog msaját maga és mások kapcsán, és mindenből erre lyukad ki, az elég defektes szerintem.
2018. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Sok ember szeret beszólni s ahogy írod, zabálós lusta nő jelenik meg a szeme előtt. Nem tudom, miért, mivel 163/68-73 az nekem nem kövér. Van feleslege, de ez még simán lehet egészséges és esztétikus (én speciel hájas vagyok ennyivel, asszimmetrikusan fogyok. de van, aki rém szexi így) s írod, hogy nem akárkinek könnyű megszabadulni tőle s van, aki örül, hogy végre fogyott 20 kilót.

A mai Magyarországon ez tök normális s igazából egyébként is, sehol sem mindenki szálkás. Magyarország tele van iszonyúan elhízott emberekkel, kicsit ezért is fura, hogy egyesek a karcsúságot várják el mindenkitől...


Ne foglalkozz velük, nincs igazuk, illetve nem értik. Azért ne mondja már senki, hogy egy egész jó alakú telt nőnek ne lehetne öltözködési tanácsokat adni, mert mindenben rosszul néz ki... Egy kövérnél kihívás, de ez más szint.

2018. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fekete-fehéren látják a világot, szeretnek beszólni, kötekedni. Ezt el kell engedni, nem kell figyelembe venni.
2018. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tőlem tuti nem kapja meg. xD Nekem csak legyen olyan amilyen. És magáért akarjon lefogyni ha leakar
2018. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

PEdig aki telt az azért telt,mert olyan kajákat eszik.

2-es jól írja.

Csirkemell,marhahús,hal,zöldség,édesburgonya,semmi krumpli,semmi kenyér,semmi édesség.

Ismétlem semmi nulla.

Nagyon alacsony CH kell,magas fehérje bevitel,meg sport.

Lehetetlen ne fogyjon le bárki.

Én is meg a párom is így élünk,otthon marhahúson,halon meg pulykán kivűl gyakorlatilag csak zöldség van,meg gyümölcs abból is alma,néha szőlő és ennyi.

Kenyér egy deka sem.


Megnézném én azt az étrendet bárkiét ingyen és bérmentve,azonnal tudnék mondani valamit.

Pl a tojást is max zöldséggel esszük,vagy magába,semmi szénhidrát még pufirizs sem.


Sok ember mondja a páromnak de szexi vagy de csinos vagy,mondja semmi kenyér,semmi chips de tényleg semmi még néha SEM,hanem zéro tolerancia,kenyér szintén SOHA ritkán sem,édesség sem,egy szelet süti sem SOHA.

Na itt mindenki kifarcol amúgy,nahát hogy lehet kibírni.

2018. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 Nem akarok már megint belemenni ugyan abba az általad érthetetlen dologba, de szerinted a Magyar emberek nagyon nagy többsége mit pótol kenyérrel? Szerint azt amit itt leírtál, hány ember engedheti meg magának? mit gondolsz mitől betegednek meg az emberek? és miért?

Annyira könnyű tépni a szádat, azt a világ legkönnyebb dolga, de szét nézni, és informálódni, úgy látszik nektek nehéz.

Csak egyetlen kérdés: Szerinted az aki kenyérrel pótolja azt amit nem tud megvenni, hány zacskó csipszet vesz meg egy hónapban, de beszélhetünk akár fél évről is?

2018. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!