Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma miért nézik le a szingli...

Ma miért nézik le a szingli nők azokat a nőket, akik nagy családot vállalnak, sok gyerekkel, férjjel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért néznék le? Cserébe gondolom, ők se nézik le azokat a nőket, akik nem mennek férjhez és nem vállalnak gyereket.
2018. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

A te érvelési hibád: szalmabáb.


Nem, nem nézik le "a szinglik" "a nagycsaládot vállalókat".

2018. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Èn ennek csak az ellenkezőjével talàlkoztam... Ismerek olyanokat akik férjhez mentek, szültek 2-5 gyereket és ezt érzik az élet értelmének, semmi màssal nem foglalkoznak. Azokat pedig akik karriert építenek inkàbb a férjük/ pàrjuk mellett lenézik. Azt is aki csak egy gyereket vàllalt.

Èn is férjnél vagyok, nekünk így jó kettesben, éljük az életünket, dolgozunk, szórakozunk, a hobbijainkkal foglalkozunk, kutyàt nevelünk, mégis az ilyen sajnàlkozik amiért szerinte nincs értelme az életemnek. Holott csak gyereket nem vàllalunk, mert nem vàgyunk rà. Semmi màsról nincs szó.

Vannak szingli baràtnőim 32-33 évesek. Se pasi, se gyerek, dolgoznak, bulizni jàrnak, nekik ez így jó, nincs vele semmi gond. Nekik sincs bajuk azzal, hogy ha valaki meghàzasodik, gyereke lesz.

Aki ennyire a màsik magànéletével van elfoglalva, annak a sajàtjàval van valójàban gondja és rosszindulattal éli ki a frusztràcióit.

2018. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2-es. Pedig egyre több olyan nő van, akik azt terjesztik, hogy az ő életmódjuk a jó csak, aki családot alapít az hülye. Örülök, hogy te még nem találkoztál ilyennel, de ha belebotlasz ilyen témájú fórumokba vagy cikkek alatti vitákba, ott sok ilyet lehet látni azért.
2018. okt. 13. 16:57
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

4

Ahogyan rengeteg olyat is lehet látni, hogy anyuka semmit nem tud felmutatni az életben, és nagy arccal veri a tamtamot, hogy aki nem szül egy csomót, az nem ember, nem tudja, mi az élet, önző és blabla ...


Magam négy gyerekes anya vagyok, még mielőtt ...


Szóval, nem, nem nézik le a szinglik nagycsaládosokoat ab ovo. Te vagy frusztrált valamiért.

2018. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3-as. Nem fogom azt írni, hogy a kutyát hiába nevelitek, az nem fizet nyugdíjjárulékot majd soha, nem adózik, nem dolgozik, semmi olyat nem fog csinálni, ami miatt büszke lehetsz rá stb. De nem fogom ezt írni, mert akkor megadom neked annak a lehetőségét, hogy azt mondd, hogy én szidom a szingli életet élőket. Ha meg ezt beírod, én erre azt válaszolom, hogy nem, nem szoktam (most sem teszem, mindenki úgy él, ahogy akar), viszont az a jel, hogy kutyát nevelsz, arra utal, hogy mégiscsak hiányzik az életedből az, akiről gondoskodhatsz. Azért gondolom így, mert úgy írtad, hogy "neveled" a kutyát. Mert ha azt írod, hogy tartod, akkor haszonállatként is tarthatod, de akkor ennek a kérdésnek a kapcsán eszedbe se jutott volna ezt leírni. Szóval a kutyát véleményem szerint azért tartjátok, mert tudat alatt hiányzik nektek mégis az, hogy gondoskodhassatok valakiről. Ezt nem azért írom, még egyszer mondom, mert én bele szoktam kötni a más életmódú emberekbe, hanem azért, mert mindig is kíváncsi voltam arra, hogy ha valakinek megvan az igénye a gondoskodására, miért állatot választ saját gyerek helyett. Ha erre megmondod a választ, megköszönöm. Ez nem kötekedés, kíváncsiság. :)
2018. okt. 13. 17:04
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

6

És most bemutattad ékes példáját annak, amire rákérdeztél a kérdésedben.

2018. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es. Hányszor írtam le abban a válaszban, hogy nem kötekedésnek szánom, hanem kíváncsi vagyok rá? Számold csak meg! Szövegértés, kérlek!
2018. okt. 13. 17:11
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, gondolom valami agyament feminista fórumon olvastál ilyesmit, nos, ott valóban vannak.

Hogy miért?

Ezek ilyen frusztrált, idegbajos nők, akik 1 darab pasast nem tudtak megtartani a borzalmas személyiségük miatt, egoizmusuk a fellegekben, így mindenki más, csak hülye lehet, akik nem úgy élnek, mint ők.

2018. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Làtszik az írâsodból, hogy ítélkezel, szóval vicces, hogy te teszel fel arról kérdést, hogy ki miért ítélkezik.

A kérdésedre vàlaszolva 32 éves vagyok, a kutyàm pedig 12. Még régebben, 20 évesen kaptam ajàndékba a szüleimtől. Mindig imàdtam a kutyàkat, aranyosak, hàlàsak, szerethetőek. nevelni pedig kell, hogy tudjon viselkedni, ne húzzon el ( 40 kilós viszonylag nagy kutyàról van szó) vagy ha vendég jön ne egye meg... Ilyenek. Jólneveltebb mint a mai gyerekek nagy része aki addig hisztizik amíg bírja tüdővel ha nem kap meg valamit.

Eszembe sem jutott 20 évesen gyereket vàllalni és később sem. A kutya az kutya, a gyerek meg egész màs. Azért van kutyàm mert mindig vàgytam rà. Gyerekre meg nem.

Szerinted ki kellene dobnom a kutyàt mert idő közben férjhez mentem vagy mi? Amúgy első làtàsra megszerették egymàst anno. Sosem lennék olyan szívtelen, hogy megszabaduljak tőle . Nincs is rà okom. Csalàdtag! Egyébként se, azért meg plàne nem mert tàrsadalmi elvàràs szülni. Èn nem úgy élem az életem ahogy màsoknak szimpatikus.. A kutyàkat szeretem. A gyerekek közömbösek, avagy épp az agyamra mennek. Ez a neveltetésüktől függ, hogy a szüleik mit tanítanak nekik, mennyit foglalkoznak velük, hogy hogyan viselkednek.

2018. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!