Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma miért nézik le a szingli...

Ma miért nézik le a szingli nők azokat a nőket, akik nagy családot vállalnak, sok gyerekkel, férjjel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 16:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én meg fordítva vagyok ezzel: az állatok csak addig tetszenek, amíg nem nekem kell róluk gondoskodni meg a trágyát szedni utánuk. De nem kötöttem még bele senkibe ilyen miatt, beléd sem szeretnék. Engem csak annak a pszichológiája érdekel, hogy miért egyre gyakoribb jelenség, hogy valaki a saját fajánál (ember) jobban tud elviselni egy másik fajt (pl. kutyát). Találtam már erről cikkeket, hogy lelki okai vannak, stb., de még nyomozok utána, hogy ez miért terjed. Köszi a választ.
2018. okt. 13. 18:04
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Neked van gyereked vagy legalábbis te szeretnél, és a gyereknevelést a kutyatartással egy szintre helyezed? Aki képes gondoskodni egy kutyáról, az ennyi erővel már gyereket is nevelhetne? :D Vicces.
2018. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Miért nyomozol ez után? A Netflix korában csak ez tud lekötni? Pazarlod a drága életedet.


Nekem nem kell se gyerek, se kutya, nem nézek le senkit, csak azt, aki engem is lenéz. De én is úgy érzem, hogy azt akarod kihozni az egészből, a gyereket nem akarókkal baj van.


Amúgy ha "utálom" a nagycsaládosokat, annak praktikus és pillanatnyi oka van, pl. a kisfiú, aki mögöttem fejhangon visított a sorban, vagy ha a buszon nincs nekem állóhely, mert felszálltak egy tank méretű babakocsival.


De ez nem ellenük van, ha turistacsoport szállna fel vagy cigányok kiabálnak, azzal is bajom van.

2018. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy kérdező. Szerinted azért vàllal normàlis ember gyereket, mert a nyugdíjra gondol? Rég rossz lenne....Aki kutyàt akar annak kutyàja van, aki gyereket annak gyereke, van aki mindkettőt ès valaki egyiket sem. Az én szívemhez a kutyàk közelebb àllnak. Ennyi. Nem is értem az összehasonlítàst, mert ég és föld a kettő. Imàdom a kutyàkat, de pl nekem gyerek nem való. Hozzàjuk egyértelműen sokkal- sokkal több türelem kell, és amúgy anyagilag se mindegy. A gyerek sokkal többe kerül. Màr csak azért is mert a kutyàt napok alatt meg lehet tanítani a szobatisztasàgra, míg egy gyerek évekig pelenkàs. A többi kiadàsról nem is beszélve.
2018. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, kérdem én is a női nem képviselőjeként.

Valaki x a másik y dolgot szeretné, és ne én mondjam meg mit tesz vagy nem tesz.

Mindenkinek a legjobbakat kívánom!:)

20/lány

2018. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre ezt a jelenséget. Azt viszont igen, hogy a gyk-n k..vára szerették általánosítgatni, pláne ha nőkről van szó.
2018. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mert nincs hozzájuk türelmem és ez valószínűleg fizikai formában jelenne meg nálam, akárcsak az én anyámnál. Agresszív lennék, na. A társadalmi nyomás miatt vagy valami támogatás miatt pedig nem fogok megnyomorítani embereket úgy, ahogy az én anyám tette velünk, mert KELL az az átkozott gyerek, akkor is, ha vért köp hetente vagy begennyesedik a szíjjal ütött seb a hátán.

Ennek ellenére soha nem ítéltem el azokat, akik gyereket szülnek, hajrá. Ellenben tőlük rendszeresen megkaptam, hogy hiába a jó munkám, a magas képzettségem, akkor se érek semmit. Mert senki se fogja rám nyitni az ajtót öregkoromra, nyugdíj, önzőség stb. De tudod mit? Az én anyámra se fogja senki, pedig neki 4 gyereke van...

Ebből egyikünk se akar gyereket vállalni.

Egyikünk se akar a közelükbe se menni.

Mindannyiunknak le vannak tiltva mindenhol.


Én nem akarok ilyen anya lenni, pedig érzem magamban, hogy ilyen lennék.

2018. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez inkább fordítva szokott lenni.
2018. okt. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

9

Te olyan hülye vagy, hogy a fal adja a másikat.


Feminista vagyok, közel 18 év házasságban és 4 gyerekem van. Sőt, a férjem is feminista.


Összezavartalak?

2018. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19. Gondolom otthon a férj meg a fiúgyerek, ha van, rabszolgaszámba megy, nem szabad tv-t nézni, kivéve, ha a Barátok közt vagy a Csacska angyal megy. :D
2018. okt. 16. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!