Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleim brutál szigorúak,...

A szüleim brutál szigorúak, ezért 22 évesen is csak egy otthon ülős jókislány vagyok. Ki kehet ebből törni?

Figyelt kérdés

Nekik már az is sok, ha kisminkelem magam, kilakkozom a körmöm.



Az egyetemet is ők választották.


2018. okt. 14. 08:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha szerinted egy 3 éves kislányról beszéltem akkor veled nagy baj van, forgasd ki mégjobban légyszi.

Felnőtt emberekről van szó, felnőtt emberre meg ez igaz...

2018. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Véletlen nem egy lidl-ben dolgozol kérdező?
2018. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem ott, rossz próbálkozás...



Egyébként ma is ordítoztak velem, mert kilakkoztam a körmömet... Ami durva 20 felett, mert már az ovisoknak is megengedik. Legelőször 16 évesen mertem kilakkozni, akkor üvöltözött velem, hogy k<rv@ vagyok és levágja a kezemet, ha mégegyszer ezt megteszem.


"De, ők nem tudják, amitől féltenek az megtörténik, és nem védhetnek meg örökké. Elöbb-utóbb meglátogat Lompos úr. Kiakarják tolni Dákó úrt, ezért rendeznek jelenetet, ha sminkeled magad, körmeidet lakkozod, hiszen Lompos úr észreveszi, létezel."


Ez vicces, de hiába pontozzátok le, rengeteg igazság van benne. 17 évesen elmentem egy táborba, utána anyám premier plánban végignézette a nőgyógyásszal, hogy nem-e vagyok terhes, hiába mondtam, hogy nem és azóta is betegesen tiltanak a fiúktól, ami szerintem nonszensz 20 éves kpr felett, nem tudom mit gondolnak, még gimisként, oké, de most. Úgyhogy ez a válaszoló írta le az igazságot.

2018. okt. 14. 14:26
 14/23 A kérdező kommentje:

Ja a másik a tanga bugyi, múltkor anyám rajtacsípett...


Most attóp megint nem leszek ribi, de utálom, ha átlátszik a nadrágon, másnak ebbe se szóltak bele.


Egyébkémt 14-17 között koleszos voltam, absuolút nem otthon ülő, de érettségi után hazaköltöztem. Bár akkor meg az volt a mániáju, khogy drogozom, pedig azt sem tudom hogyan kellene, de egy volt általános osztálytársamat elfogták, azóta meggyanusítottak állandóan...

2018. okt. 14. 14:34
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát, sarkadra kéne állni, meg megértetni velük a dolgokat...


aztán elkövetned azokat a hibákat, amiket mások tizenévesen tesznek meg...

2018. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Sarkamra állni??? Megver és büdös k.rvázik...



Undorító emberek.

2018. okt. 14. 15:38
 17/23 A kérdező kommentje:

22 évesen tiltanak ilyeneket, megit gondolnak szűzen halok meg és ottjon maradok vénlánynak velük? Ez annyira nonszensz... Meg ilyeneket mondanak, hogy azért megyek nőgyógyászhoz, mert "viszket a p...csám" és hasonlók...


Én ezt jó régen megéreztem, hogy náluk nagyon elgurult valami. Mert normális szülő 22 évesen!!!! nem szól bele ilyenekbe.

2018. okt. 14. 16:12
 18/23 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve, hogyha ki merek állni magamért, egyből jön, hogy "agyonverlek, fogd be a pofát, húzz innen bolpnd, a mwntő visz el"


Volt, hogy meg is vert, mert reggel 5 perces késésben voltam, vagy leesett egy tányér. A megbeszélés itt nem használ. Jelenleg élhetek törött orrol, még nincs pénzwmegcsináltatni, a sulieg még 2 év. Elszabadulna a pokol, ha nem végezném el.

2018. okt. 14. 16:38
 19/23 anonim ***** válasza:
Aztaku... ez brutal. Amint tudsz lepj le otthonrol.
2018. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok...
2018. okt. 15. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!