Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is szokott ilyen...

Nektek is szokott ilyen érzésetek lenni, ez normális?

Figyelt kérdés

Alapjába véve mindig is egy csendes, nyugodt lány voltam. Az utóbbi időben viszont néha úgy érzem, mintha megőrültem volna. És most nem túlzok. Egyre több szituációnál érzem azt, mintha nem is én lennék, később alig emlékszem mit mondtam, vagy hogy tényleg mondtam-e, mintha egy álomból ébrednék. Teljesen más vagyok olyankor. Ez a kettősség leginkább anyukámmal való kapcsolatomban érződik. Néha olyan dühöt érzek, hogy legszívesebben megütném, mintha nem is szeretném. Máskor meg, az életemet adnám érte, annyira szeretem. De mikor ok nélkül, elönt a düh, akkor úgy érzem, neki tudnék menni, utána meg magamra se ismerek, hogy ilyet gondoltam. Kolléganőmmel is, egyik pillanatban tökre bírom, segítek neki, elhülyéskedünk, túlórába ottmaradtam vele, hogy hamarabb végezzen, máskor meg annyira idegesít, hogy azt kívánom, bárcsak kirúgnák, csak szabadulnék meg tőle, és nem is beszélgetek vele. Ezek mennyire normálisak? Másnak is szokott ilyen lenni?


L/22


2018. okt. 14. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseriteni, de ez nekem szemelyisegzavar gyanus. az, h nyugodt vagy nem jelent semmit. annak tudataban meg foleg, hogy aki mindent lenyel nyugodtan tunhet, de az elfolytott duh a felszinre fog torni elobb utobb, vagy betegge tesz. en is ereztem ilyet valakivel szemben regebben, bar ott kiderult a megoldas utolag. nem velem volt a problema, annyit mondok csak. privatba ha szeretned jobban kifejtem.
2018. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is szokott hasonló lenni, de azon én is sokszor elgondolkoztam már, hogy ez normális-e.
2018. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kifejtheted, köszönöm.
2018. okt. 14. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

A szeretet az, amikor tudnálak bántani, de nem teszem.


Ok nélkül senkit sem önt el semmilyen érzelem, nem veszed észre az okot.


Szerintem dugnod kéne.

2018. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!