Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társadalom miért utálja...

Társadalom miért utálja azokat akik öngyilkossági kísérlet követ el? Csaló, rabló emberekkel pedig sokkal elnézőbb.

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 00:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
24%
Aki öngyilkos lesz annak már nem mind1 hogy ki utálja?
2018. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Öngyilkosság kísérlet az nem végződik halálal
2018. okt. 17. 01:07
 3/33 anonim ***** válasza:
31%
Nem utálja a társadalom csak gyenge embernek tartja őket. Én szánalmasnak tarom őket, mert az ember kapott egy ajándékot ( az életet) és ahelyett, hogy arra törekedne, hogy jobb legyen, csak eldobná magától. Mások meg élnének, de nekik nem adatik meg. Én azokat akik öngyilkosságot terveznek vagy volt már kísérletük, 6 hónapra kötelezném, hogy dolgozzanak olyan helyen ahol a végső stádiumi betegek vannak. Gyerekek, felnőttek, fiatalok, idősek. Akik csak pár hónapot kérnének.
2018. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
utolso: en meg koteleznek mindenkit aki ennyire szanalmasnak tartja azokat akik megprobaljak megolni magukat, h csak par honapig csereljenek helyet azokkal akiket valamilyen elethelyzet vagy mentalis problema eljutatott odaig, h megprobaljak megolni magukat. igaz, h nekem meg szerencsere nem kellett szembenezni ilyen helyzettel, de amig nem tapasztaltad meg a masik oldalt addig nagyon konnyu itelkezni. gondolom senki sem csak ugy jokedveben oli meg magat...
2018. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
36%
Nem utálja, ez csak a te benyomásod, személyes tapasztalatod, amit valamiért általánosítasz.
2018. okt. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek bunkók.

Sokan.

Szeretik lenézni a másikat, megszólni, kárörvendőek.

Ezért.

2018. okt. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
#4 Nevelőotthonban nevelkedtem 3 éves korom óta, mert a családom nem akart felnevelni. Onnan kidobtak 18 évesen, kerestem munkát beköltöztem egy munkásszállóba. Most már albérletben élek a barátnőmmel. Egyáltalán nem vagyok lelkileg megtörve, soha nem gondoltam öngyilkosságra. Azzal csak a gyengék élnek.
2018. okt. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
46%
Mert a kényelmes fotelból a jó életükből könnyen pofáznak.
2018. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%

Élnézőbb? Komolyan?

Az öngyilkos gyáva, aki csak kísérletezik, hogy frászt hozzon a családjára, az gyáva és szemét is. Velem az exem játszotta el, hogy hát ő miattam most öngyilkos lesz, vonat elé ugrik. Aztán kikapcsolta a telefont. A szüleivel kerestük kétségbeesetten. Utána két nappal bevett pár szem gyógyszert. Tudta, hogy nem hal bele!!! Csak nem lehetett felkelteni. Valami 6-8 frontint vett be, a 0,25-ből. De két üres dobozt hagyott az ágy mellett... mentő, kórház... Aztán nem értette, hogy miért költöztem el tőle, amíg neki a gyomrát mosták.

Mondjuk mert képes volt ezt tenni velem? Tudod te milyen érzés, mikor azt hiszed, hogy meghal? Ez sokkal, de sokkal nagyobb szemétség, mintha megvert volna. De ugyanúgy rendszeresen bántalmazott, mert a lelki bàntalmazás is fáj, sőt sokkal nagyobb fájdalmat lehet okozni. Egy pofont egy nap alatt ki lehet heverni, de egy ilyen sokkot hetekig, hónapokig sem. Én elég erős vagyok, de megviselt. Az anyja nem: ő a mai napig gyógyszereken él. Teljesen tönkrement ebbe, egy nap alatt öregedett tíz évet. Ők azóta is stresszben élnek, hogy mikor csinál ilyet legközelebb. Komolyan mondom: kevesebb fájdalmat éltek volna àt az elmúlt èvekben, ha tényleg meghal.


Bocs, de ehhez képest pont lófax, ha pl. ellopják a biciklim. Egy tárgy, lehet pótolni.

2018. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

"Öngyilkosság kísérlet az nem végződik halálal"


ööö...te tudod, mit jelent az hogy "kísérlet"?

Az olyan dolog, hogy vagy sikerül vagy nem.

Ha igen, akkor bizony meghal az illető.

2018. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!