Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy duci lánynak azt...

Ha egy duci lánynak azt mondom hogy fogytál az bunkóság?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. csak normális hangnemben történjen.
2018. okt. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább kedves hangnemben érdemes ezt közölni. A normális hangnem az utalhat arra hogy vagy jóindulatból mondod, vagy aljas megjegyzést teszel arra hogy fogyhatna...
2018. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogyott, akkor igen.

Nekem is mindig ezzel nyal pár ember, miközben nem fogytam.

Bezzeg mikor tíz kilót leadtam, senki se vette észre. 🤔 Ennyit arról, hogy mennyire őszinték ezek az emberek.

2018. okt. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3as nekem is van ilyen ismerősöm. Már én éreztem magam szarul, hiába mondta, hogy de nem fogytam semmit, csak hajtogatta a hülyeségét.
2018. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg fogyott valamennyit. Észreveszem rajta. Tudom miről beszélek énis fogytam majdnem 40 kg-t. 23/F
2018. okt. 17. 07:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább úgy mondd: jól nézel ki most - nem kell a kg-ra rátérni
2018. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

#5:

OK, rendben, felfogtuk, nyugi van, de ilyet akkor sem illik mondani kövérebb embereknek.

2018. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En ducinak meg nem szamitok, de van rajtam plusz. Az amugy jobban esik, ha azt mondjak, hogy csinos vagyok, vagy jol nezek ki. Mert az ugy mindenre jo, akkor is, ha fogytam, alkor is, ha nem. Ha valaki azt hiszi hogy fogytam, inkabb csak a jol megvalasztott ruha miatt szokott lenni.
2018. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt inkább, hogy de csinos vagy. Ne utalj arra, hogy kövér volt. Mondd azt, hogy milyen csinos vagy ma.
2018. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!