Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a tulajdonságod,...

Melyik az a tulajdonságod, amelyben a leginkább fejlődni szeretnél? Miért?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Konokságom. Mert konok vagyok?
2018. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Határozottabb akarok lenni, és azért, mert egyszerűbb lenne úgy az életem.
2018. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok konfliktust kezelni, szeretném megvédeni magam, ha igazam van, de nem tudok rendesen veszekedni, mert mindig alulmaradok, és azt érzem, legyőztek, akkor is, ha igazam van. Nem tudok érvelni, hanem utólag vagyok okos, akkor bezzeg eszembe jutnak a jó érvek, és akkor meg már késő bánat.
2018. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
A komorságom. Még komorabb akarok lenni. Mert nincs miért nevetnem. Nincs oka a jókedvűségemnek.
2018. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az előítéletességemet szeretném kiiktatni és pozitívabban állni az új emberekhez, mert nagyon idegesít ez a tulajdonságom.

Némi türelem sem ártana és kevesebb maximalizmus.

2018. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek semmit sem csinálni. Ha tehetném gyökeret eresztenék, mint egy növény, és csak szemlélődnék békésen. Ezen jó lenne változtatni. Elnézem az embereket, akik egyik programról mennek a másikra, mesélik az élményeiket, és mindig terveznek valamit, folyton csinálnak valamit, új dolgokat ismernek meg, új embereket, én meg úgy érzem, hogy megy el mellettem az élet. Ráadásul az életem minden területén akadályoz ez a hozzáállás.
2018. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Abban szeretnék fejlődni, hogy többször álljak ki a saját érdekeimért, és ne csak másokra legyek tekintettel. Abban is változnék szívesen, hogy több igényem legyen emberi kapcsolatokra, és az ne terheljen le.
2018. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikációban, álláskeresésnél sokszor hátrány, hogy inkább visszafogott vagyok, lefagyok.
2018. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék jo társasági ember lenni és nem olyan aki lefagy közösségben, vagy bárkinek is csak a 2. marad (pl ha ketten vagyunk csak addig beszélgetnek velem míg meg nem jelenik egy 3. vagy többedik fél, onnanstol en csak a háttérkép vagyok nekik)


És jo lenne fizikai erőnlét mert borzaszto gyenge és fáradékony vagyok és millio programrol ill az egész életről ezért maradok le mert nincs erőm szabadidőmben szinte felkelni sem. Félálomban élek. Utálom.

2018. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Üdv! Nem gondolod, hogy van egy kis vitaminhiányod? Ha már rámegy az emberi kapcsolataidra az állandó gyengeség, jó lenne egy vizsgálat.
2018. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!