Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vissza tudok vonzani egy...

Vissza tudok vonzani egy olyan személyt az életembe, akivel erős volt a kölcsönös szimpátia, de az élet szétválasztott minket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze ha felveszed vele a kapcsolatot..

Én nem tettem hisz tudtam hogy tudja mi van és ha akart volna akkor lépett volna..igy most màsik uton indultam màs mellett..de a mhelyemen is làtjàk ha nem is mondom nem az a làngolo szerelem amikor màsok is làtjàk a "szikràt"a szemek csillogàsàt a forr a levegő hangulatot..lehet ilyen csak egyszer van egy életben és akkor is vagy viszonzatlan vagy az ember elszalassza az alkalmat.

2016. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha meginoghatatlan a hited és teljesen biztosra veszed, hogy képes vagy rá, akkor igen.

Ha eddig nem tetted, szerintem ezt nézd meg: Titok.c

Ez egy film, mindenre választ ad.

2016. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy, hogy felveszed vele a kapcsolatot, jobb híján valamiféle modern távközlési mágiával.
2016. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak ne anonim itt 😉
2016. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg az okot, miért választott titkeet szét az élet. Lehet te akartad így. Miért? Megváltozott már az ok, amiért így akartad tudatalatt?
2016. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Saját tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy ha tényleg van helyetek egymás életében, akkor újra összehoz majd titeket a sors. :)
2016. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Csak az a baj, amikor a szétválasztó ok valami megfoghatatlan… az ellen nem tudsz mit tenni. :(
2016. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!