Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tesztek ha nem akartok...

Ti mit tesztek ha nem akartok élni, ha màr semmi kedvetek nincs az élethez?

Figyelt kérdés
Nem talalok munkat de keresek, nem vagyok se szep se okos. Parkapcsolatom sose volt szerintem nem is lesz. Penzem is alig van mar. Raadasul kozeledik ez a szr tel amit mindenel jobban ruhellek. A kanikulat is sokkal jobban elviselem mint a telet. Nem akarok fazni nem akarok nehezen kozlekedni ruhellem csak szenvedes. Es meg futhetek is jo sok penzert. Hogy lehetne ez az egesz meg ennel is szarabb???? F

2018. okt. 22. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Tele van a Jófogás álláshirdetéssel. Elvállalsz valahol messze valami betanított munkát, amiért kaphatsz nettó 160-180 ezret havonta, és ingyen szállást. A szállón találhatsz barátokat, ha szerencséd van, nőt is.
2018. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

A kérdésedre válaszolok.

-Amikor depressziós voltam,felhívtam a lelkisegély szolgálatot 116-123

-Gondolj bele,hogy van aki rosszabb helyzetben van mint te,és mégis van kedve élni.

2018. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Max a hajlektalanok vannak rosszabb helyzetben mas nem igen, egyes en nem akarok allatokal osszekoltozni mert ott azokkal fognak osszerakni engem ha odamegyek.
2018. okt. 22. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Én olyankor veszek 4 zacskó csipszet és egy tábla csokit, és addig zabálok, amíg már nem érzem az ízét se.

17l

2018. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 Ja, hogy neked állat, aki munkásszálláson lakik. Bocs, ezt nem tudtam. De akkor valószínűleg a hajléktalanszálló sem fog tetszeni.
2018. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

Mi lenne, ha kevesebbet panaszkodnál?

Becsüld meg, amid van, mielőtt azt is elveszíted. Örülj, hogy van két lábad, két kezed, hogy alkalmas vagy munkára, és nem másoknak kell eltartani téged.

Amin tudsz változtatni, azon változtass apránként, amin nem tudsz, azt fogadd el.

Ha valamit akarsz, tegyél érte, mert nem fog az öledbe hullani.

Közhely, de minden rosszban van valami jó, lásd meg ezt. A télnek is megvan a szépsége, szerintem a legromantikusabb évszak (fázós vagyok, nagyon jólesik ilyenkor összebújni, meginni egy forró csokit, közben sétálni a karácsonyi forgatagban és kürtőskalácsot enni, vagy a meleg szobából egy pokróc alá bújva, forró kakaóval a kezemben nézni a kinti hóesést).

L

2018. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!