Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a magyar ember rontja...

Csak a magyar ember rontja más üzletét, vagy más nemzet fiai is ilyenek?

Figyelt kérdés

Egy tematikus csoportban meghirdetettem eladásra a dolgaimat és érdeklődés helyett olyanokat kaptam, hogy "ezt te komolyan gondoltad?", "meg ennyiért nem is éri meg", és mint kiderült, pl 2.000 helyett 1.000-t ér kb, tehát nem őrült nagy különbségről van szó. Én eladás előtt vaterán,jófogáson tájékozódtam, ott ilyen árak voltak feltüntetve.

Miért kell egyből rontani más üzletét ilyen kommentekkel, főleg ha nem szándékos átverés, meg nem több tízezer Ft-ról van szó? Ha szólt volna privát üzenetben, akkor is tudomásul vettem volna, így kb csak az alázás volt a célja.


2018. okt. 23. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem máshol is így megy.


Nem hiszem hogy csak a magyar ennyire "szerencsétlen" hogy egymást "húzzuk le".

2018. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nézőpont kérdése. Más lehet, úgy gondolja, hogy önzetlen segitséget kapott, hogy ne vegyen meg dupla áron valami ócskaságot.
2018. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért a kétszeres ár nem kis különbség.
2018. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ha szól külön nekem, akkor is csökkentem az árát, de ország-világ elé kiírva, kicsit olyan visszás nekem. De úgy néz ki akkor velem van a baj.
2018. okt. 23. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Ez is magyar mentalitás csak.
2018. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az átlag ember 3 dolgot szeret:


- Eljátszani a hőst, többnyire (szinte mindig) apró, jelentéktelen dologban.

- Lekicsinylően osztani az észt a "jó szándék" mögé bújva.

- Mindig a legrosszabbat gondolni a másikról (biztos direkt akar lehúzni, stb)

2018. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!